Чи зможуть українські туристи відвідати омріяні закордонні курорти? Які вимоги щодо протиепідемічних заходів висуваються в різних країнах? Тримаємо руку на пульсі подій.

  1. Як ми вже повідомляли, в Європі активно обговорюють можливість запровадження електронного паспорту вакцинації. Зокрема, в Данії розробляють спеціальний мобільний додаток, який буде містити всю інформацію про вакцинацію власника. Уряд країни з оптимізмом сприймає цю новину, сподіваючись на пожвавлення ділової активності. Проте, наразі Данія впускає в країну лише тих, хто прибуває з поважної причини – наприклад, заради возз’єднання родини або на запрошення ділових партнерів. При цьому, особа повинна мати не лише відповідне запрошення, завірене належним чином, але й максимально свіжий (не пізніше ніж 24 години) негативний тест.
  2. Аналогічні плани створення електронного свідоцтва про щеплення розглядають в Швеції. Проте Швеція, сама того не бажаючи, поставила під сумнів ефективність розробок такого документа. Через появу нового «британського» варіанту коронавірусу шведи заборонили в’їзд будь-кого з території Данії, незалежно від наявності негативних тестів чи свідоцтв про вакцинацію.
  3. Критичним є питання послаблення карантинних обмежень для країн, які сильно залежать від туристичної галузі. Уряд Греції сподівається на послаблення карантинних обмежень, або принаймні на можливість вільного в’їзду до країни осіб, що отримали вакцинацію. А уряди Італії та Іспанії розглядають можливість роботи ресторанів, в яких зможуть харчуватися відвідувачі за умови наявності в них свідоцтв про вакцинацію.
  4. Яка ситуація на найбільш популярних напрямках? Щоб потрапити до Єгипту, турист повинен мати негативний результат ПЛР-тесту англійською мовою, зробленим не пізніше, ніж за 72 години до прильоту. Втім, в курортних тест можна зробити прямо в аеропорту, за 30 доларів – проте до отримання результату доведеться перебувати на самоізоляції. Негативного результату тестування достатньо наразі і для візиту до Болгарії чи Боснії. А от Туреччина посилила вимоги до в’їжджаючих осіб. Крім негативного ПЛР-тесту, за 72 години до візиту до Туреччини необхідно заповнити спеціальний формуляр, роздрукувати його або зберегти на смартфоні. Цей формуляр слід пред’явити при посадці у літак – інакше на борт не пропустять.
  5. Уряд ОАЕ вимагає, крім англомовного сертифікату про негативний ПЛР-тест (зроблений не пізніше ніж за 72 години) наявність полісу міжнародного медичного страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням коронавірусу. Крім того, на місці доведеться пройти ще один тест. Такі ж вимоги до туристів висуває Грузія і Кіпр. Остання країна вимагає ще попередньої реєстрації на платформі CyprusFlightPass.
Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 правил безпечного перебування на морозі{:}{:ru}5 правил безопасного пребывания на морозе{:}
5 правил безпечного перебування на морозі
event_note
13.01.2021
Нарешті очікуємо на справжню зиму. Вже незабаром стовпчики термометрів опустяться до -20 градусів, і такі
{:uk}5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!{:}{:ru}5 преимуществ добровольного медицинского страхования – именно для вас!{:}
5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!
event_note
3.12.2020
Вас не влаштовує якість обслуговування в поліклініці за місцем проживання? У вас немає часу сидіти в
{:uk}5 порад щодо поведінки при тепловому ударі.{:}{:ru}5 советов о правилах поведения при тепловом ударе.{:}
5 порад щодо поведінки при тепловому ударі.
event_note
3.12.2020
Перегрілися на сонці, відчуваєте слабкість, спрагу? Підвищилася температура, почервоніла шкіра?
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Стицько Людмила{:}{:ru}Стыцько Людмила{:}
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон