Знищення або пошкодження майна підприємства – виробничих комплексів, будівель і споруд, складів продукції, товарних запасів тощо – може призвести до переривання або фактичного припинення діяльності компанії.

Для мінімізації та попередження катастрофічних наслідків найбільш надійним і доступним механізмом є страхування майна юридичних осіб, що визнано в усьому світі. Наші програми страхування корпоративного майна підбираються індивідуально під потреби кожного клієнта, з урахуванням основних ризиків, актуальних для конкретного підприємства, і бажаного обсягу страхового захисту.

Юридичні особи можуть укласти договір страхування як щодо власного майна, так і щодо орендованого та заставного майна.

При цьому може бути застраховане таке майно, як:

  • виробниче обладнання, корпуси виробничих цехів,
  • невиробничі будівлі і устаткування, що знаходиться в них,
  • товарні та сировинні запаси,
  • інженерні комунікації,
  • об’єкти незавершеного будівництва,
  • спеціальна техніка та механізми
  • товари в процесі перевезення (вантажі)

Договір страхування майна юридичних осіб дозволяє компенсувати збитки в результаті пошкодження або знищення застрахованого майна в результаті пожежі, залиття, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, наїзду транспортних засобів, виробничих аварій та ін.

В якості важливої ​​додаткової опції можуть бути застраховані збитки в результаті перерви у виробничій діяльності, викликаної настанням страхової події. В цьому випадку, будуть покриті збитки підприємства в результаті вимушеного простою або зниження виробничих потужностей, викликаних настанням страхового випадку, такі як орендні платежі, зарплата працівників на період простою, відсотки за банківськими кредитами, неустойки перед контрагентами.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися на відповідних сторінках сайту, або звернувшись за консультацією в наше регіональне представництво.

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці