Вантаж застрахований починаючи з моменту завершення завантаження в пункті, визначеному в контракті як початковий пункт перевезення, і закінчуючи прибуттям в пункт, зазначений як кінцевий пункт перевезення. При цьому, покриваються всі перевантаження і проміжні зберігання, передбачені маршрутом слідування.

Основне страхове покриття «Усі ризики» відповідає ICC A (застереженням Лондонських страховиків з вантажу).

Страхові тарифи визначаються індивідуально, з урахуванням виду вантажу, маршруту перевезення, кількості і вартості товару, наявності особливих умов зберігання, перевантаження та ін.

Страхова сума встановлюється в розмірі вартості вантажу (контрактної вартості товару), згідно з супровідними документами, або в розмірі граничної вартості тонни вантажу, визначеної міжнародними угодами.

Наші додаткові переваги:

  • Можливість організації сюрвею час навантаження і розвантаження вантажів.
  • Можливість укладення генерального договору страхування вантажів, з автоматичним покриттям всіх перевезень протягом дії договору – на значно вигідніших умовах.
  • Договір страхування поширюється на проміжне зберігання в процесі перевезення.
  • Можливість надання страхового сертифіката, що підтверджує умови страхування конкретного перевезення для контрагентів Страхувальника.

Зверніть увагу, що договір страхування вантажів не покриває або покриває лише частково непрямі збитки (неправильна адресація, накладення штрафів за недотримання або порушення митного законодавства, штрафи і неустойки в зв’язку з порушенням термінів перевезень та ін.). Ці ризики покриваються договором страхування відповідальності перевізника (експедитора), тому рекомендуємо укладати ці два договори в комплексі.

Якщо вас цікавить можливість і умови укладення такого договору страхування вартість такого поліса і умови його покупки, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами. Вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і підберуть оптимальні умови страхування за розумними тарифами.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Віталій Дунаєв{:}{:ru}Виталий Дунаев{:}
Віталій Дунаєв
Експерт зі страхування
м. Харків