fbpx

Медичне страхування персоналу в нашій компанії можливе для колективів ВІД 10 ОСІБ.

Переваги страхування в СК «ПЕРША»:

 • Комплексність та варіативність програм страхування;
 •  Індивідуальний підбір страхових програм відповідно до потреб та можливостей клієнта;
 •  Власний Медичний асистанс 24/7;
 •  Професійні лікарі-координатори Медасистансу, вища медична освіта та практичний досвід;
 •  Фінансова доступність та оптимальна вартість.

Програми ДМС, які пропонує наша компанія, мають кілька важливих переваг як для роботодавця, так і для самого працівника.

Переваги для роботодавця:

 • Підвищення продуктивності праці і лояльності персоналу – працівники розцінюють ДМС як вагому складову свого соціального захисту, і цінують турботу компанії про них.
 • Можливість вибору програм страхування виходячи із бажаного бюджету або рівня медичних установ. Можливий варіант, коли для різних категорій працівників обираються різні варіанти програм, за наповненням послугами та рівнем медустанов.
 • Гнучка система оплати договору. Є можливість передбачити 100% оплату за рахунок підприємства або часткову оплату за рахунок працівників, а також розстрочку платежів.
 • Додаткові опції договору можуть включати компенсацію витрат на сезонну вітамінізацію і вакцинацію, оплату оздоровчих процедур (масаж, ЛФК), закріплення за трудовим колективом лікаря-куратора, проходження регулярних профілактичних оглядів (в т.ч. в тих випадках, коли такий профогляд є обов’язковим – наприклад, для водіїв).
 • Скорочення непрацездатності. Як показує практика, застраховані працівники хворіють в середньому на 3 дні менше. Це обумовлено тим, що застраховані працівники починають лікування на більш легкій стадії хвороби, а завдяки оплаті медикаментів страховою компанією, їм немає сенсу економити на ліках чи ігнорувати призначення лікаря.
 • Стабілізація кадрового складу, зменшення плинності персоналу. Завдяки зростанню лояльності персоналу до роботодавця, зменшується бажання шукати нове місце роботи; в компанії панує позитивна атмосфера!
 • Зростання привабливості Компанії як роботодавця. Для працівників, які розцінюють ДМС як важливий фактор при виборі роботодавця, наявність медстраховки буде служити додатковим фактором для вибору на користь вашої компанії!
 • Реалізація політики соціальної відповідальності. Принципи КСВ (корпоративної соціальної відповідальності) передбачають, серед іншого, політику «відповідального роботодавця» – турбота про працівників, забезпечення їх різноманітними елементами соціального захисту. Дотримання компанією принципів КСВ підвищує її авторитет в очах міжнародних партнерів, формує позитивний імідж компанії в професійному співтоваристві і суспільстві в цілому.

Переваги для працівника:

 • Отримання якісного медичного обслуговування без черг і додаткових витрат. Застрахованому організується прийом лікаря в найбільш зручно розташованої клініці з огляду на його місцезнаходження і стан, а також наявність в конкретному закладі фахівця відповідного профілю і можливість якнайшвидшого прийому. Крім того, прийом відбувається в конкретно призначений час – пацієнт не втрачає час в черзі.
 • Цілодобова доступність медичної допомоги. Надання послуг не прив’язане до режиму роботи дільничного терапевта або медичного закладу за місцем проживання. У разі необхідності надання допомоги у вихідні дні або нічний час, оператор контакт-центру запропонує варіанти лікування в чергових медичних установах з цілодобовим режимом роботи.
 • Медичні послуги за договорами ДМС надаються в значно комфортніших умовах, ніж в звичайних лікувальних закладах.
 • Обслуговування працівників, що мають реєстрацію в іншому регіоні – громадяни, зареєстровані в іншому регіоні, обмежені в можливості отримати медичне обслуговування не за місцем проживання, зокрема – отримати лікарняний лист. Особливо це актуально для переселенців. Ця категорія працівників отримує додаткову мотивацію.

Якщо ви вирішили придбати ДМС для працівників, необхідно визначитися з наповненням програми і рівнем медичних установ, де буде відбуватися обслуговування застрахованих. Наші програми страхування співробітників легко адаптуються до потреб і можливостей конкретної компанії. А наші фахівці допоможуть оформити корпоративний поліс і будуть тримати на контролі повноту і якість послуг, що надаються.

Не знаєте яку страховку вибрати?
Інна Бостан
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці