Програма комплексного страхування медичних витрат “Driver” була розроблена СК «Перша» з урахуванням побажань міжнародних перевізників щодо якісного медичного сервісу під час виникнення непередбачуваних ситуацій в закордонних рейсах.

Програма “Driver” поєднує високі ліміти страхових сум, цілодобовий медичний супровід в усіх країнах, прийнятні страхові платежі та поширення страхового захисту на час виконання професійних обов’язків за кордоном.

Тисячі українських водіїв вирушають у далеку путь з полісами СК «Перша», і десятки з них уже на власному досвіді переконалися у високій якості наших послуг.

Договором покриваються медичні витрати у розмірі 30 000 євро, включаючи послуги з екстреної евакуації у випадку, якщо внаслідок страхової події водій не може продовжити рейс. Додатково, передбачено страхування від нещасного випадку.

Чому саме ми?

  1. Компанія «Перша» визнана «Лідером у страхуванні в галузі автоперевезень» у 2019 та 2020 роках за версією провідного інформаційного ресурсу страхового ринку – «Insurance Top»
  2. Цілодобовий медичний супровід застрахованих забезпечує асистуюча компанія Savitar Group, яка має представництва та партнерів в усіх країнах Європи та Азії
  3. Оператори контакт-центру володіють українською, російською, англійською мовами, що полегшує спілкування і прискорює надання послуг
  4. Програма страхування включає опцію «робота за кордоном», без додаткової оплати
  5. Програма страхування передбачає покриття витрат на лікування Covid-19.

Документи для оформлення договору:

  1. Документи юридичної особи згідно з вимогами фінансового моніторингу;
  2. Закордонний паспорт Застрахованої особи;
  3. ІНПП Застрахованої особи

 

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя