Страхування медичних витрат актуально для підприємств, персонал яких активно їздить у відрядження по Україні та за кордон.

Необхідність такого страхування обумовлена ​​тим, що співробітники, які вирушають у відрядження, можуть потребувати надання медичної допомоги. Надання медичних послуг не за місцем проживання, а тим більше – в іншій країні, є платним, і зазвичай дорогим. Тому краще заздалегідь подбати про співробітників компанії і забезпечити їх необхідним страховим захистом.

Наша компанія пропонує добровільне страхування медичних витрат як при поїздках по Україні, так і при виїздах за кордон. Зокрема, СК «Перша» може надати страхове покриття для працівників, зайнятих на роботах з підвищеним ступенем травматизму – наприклад, для водіїв та інших співробітників транспортних і експедиторських компаній, які вирушають в рейс. В цьому випадку, в договорі страхування повинна стояти відмітка про те, що покриваються ризики, пов’язані з роботою за наймом.

Для підприємств – членів АсМАП у нас розроблена спеціальна програма страхування “Driver”, яка поєднує високі ліміти страхових сум, цілодобову підтримку асистансу в усіх країнах, прийнятні страхові платежі та поширення страхового захисту на час виконання професійних обов’язків за кордоном. А укласти договір страхування щодо однієї особи ви можете в режимі онлайн, розрахувавши тариф за допомогою нашого електронного калькулятора.

Чому саме ми?

  1. Наші договори страхування відповідають вимогам країн Шенгенської зони щодо розміру страхової суми та обсягів страхового покриття
  2. Цілодобовий медичний супровід застрахованих забезпечує асистуюча компанія Savitar Group, яка має представництва та партнерів в усіх країнах Європи та Азії
  3. Оператори контакт-центру володіють українською, російською, англійською мовами, що полегшує спілкування і прискорює надання послуг
  4. Програми страхування можуть включати додаткові опції «робота за кордоном», «активний відпочинок», «професійний спорт»
  5. Програми страхування можуть включати покриття витрат на лікування Covid-19.

Документи для оформлення договору:

  1. Документи юридичної особи згідно з вимогами фінансового моніторингу;
  2. Закордонний паспорт Застрахованої особи;
  3. ІНПП Застрахованої особи

Дізнатися більш детальні умови і вартість програми страхування медвитрат для колективів можна у наших менеджерів, які завжди готові відповісти на ваші запитання.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Людмила Коломієць{:}{:ru}Людмила Коломиец {:}
Людмила Коломієць
Експерт зі страхування
м. Київ