Комерційні структури при веденні діяльності можуть мати справу з необхідністю відшкодування збитків третім особам за шкоду, яка була заподіяна їх здоров’ю або майну внаслідок аварій або помилок, допущених посадовими особами підприємства при виконанні своїх професійних обов’язків. Така компенсація може виявитися відчутною для компанії, яка повинна відшкодувати збиток. У підприємства або винного працівника може просто не виявитися необхідної суми; або підприємству доведеться вилучати гроші з обігу, а працівникові – брати кредит або робити борги. Щоб уникнути таких неприємних інцидентів, слід укласти договір страхування відповідальності підприємства або окремих посадових осіб. Завдяки страхуванню відповідальності юридичних осіб, витрати на компенсацію збитку в межах страхової суми візьме на себе страхова компанія.

Деякі види відповідальності підлягають обов’язковому страхуванню, інші страхуються добровільно. Як правило, умови обов’язкового страхування – величина страхової суми, ризики, тарифи – визначаються законодавчим актом (законом або постановою Кабінету Міністрів України). Збільшити ліміт відповідальності страхової компанії ви можете, уклавши додатковий договір добровільного страхування. В цьому випадку, збиток спочатку покривається в рамках договору обов’язкового страхування, а якщо ліміту по обов’язковому договору недостатньо – різниця покривається за договором добровільного страхування.

Детальніше з умовами страхування з конкретної страхової програми ви можете ознайомитися на відповідній сторінці сайту. Також ви можете зв’язатися з нашим менеджером за телефоном, він із задоволенням відповість на ваші питання і допоможе підібрати оптимальну програму страхування

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Стицько Людмила{:}{:ru}Стыцько Людмила{:}
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон