Таке обладнання є доволі дорогим, і існує велика ймовірність механічних пошкоджень, стихійних лих, пожеж, протиправних дій третіх осіб, що здатні заподіяти шкоду цьому майну. Для захисту своїх інвестицій в “зелену енергетику” рекомендуємо здійснити страхування сонячних електростанцій і вітрових генераторів в нашій компанії.

Страхування сонячних батарей складається з чотирьох блоків:

  • Блок А – страхування будівельно-монтажних робіт при зведенні сонячної електростанції. Дія страхового покриття починається з “нульового циклу” або монтажу фундаменту і триває до введення станції в експлуатацію
  • Блок B – страхування відповідальності перед третіми особами.
  • Блок C – страхування перевезення сонячних батарей. Для забезпечення будівництва станції замовнику необхідно поставити сонячні батареї та інвертори на будмайданчик. Сонячні панелі – дуже крихкий вантаж, тому ми наполегливо рекомендуємо страхувати їх перевезення на всьому шляху транспортування.
  • Блок D – страхування сонячної електростанції як майнового комплексу, після завершення будівництва та введення об’єкта в експлуатацію.

Для уточнення подробиць нашої програми страхування ви можете заповнити заявку на сайті або зателефонувати менеджерам компанії по телефону.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Людмила Коломієць{:}{:ru}Людмила Коломиец {:}
Людмила Коломієць
Експерт зі страхування
м. Київ