75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО

ПрАТ «СК «ПЕРША» працює на ринку з 2001 р. і входить до числа найбільших страхових компаній України. У відносинах з клієнтами наша компанія керується принципами відкритості, чесності та сумлінності.

Ми – команда професіоналів, яка працюють на страховому ринку понад 20 років. На сьогодні, завдяки розгалуженій регіональній мережі, «СК «ПЕРША» представлена в усіх регіонах України, а в третині регіонів – входить до п’ятірки провідних регіональних страховиків.

Про "Першу"

Ми пропонуємо найбільш зручні форми співпраці. Там, де це можливо з точки зору чинного законодавства – ми оформляємо договір страхування в електронному вигляді. Якщо ж закон передбачає тільки паперову форму поліса, або ви самі хочете оформити договір на папері – ми надішлемо вам договір страхування в паперовому вигляді «Новою Поштою», або запросимо вас в гості до наших представництв, щоб безпосередньо передати вам укладений договір.

Ми надаємо можливість оплатити договір страхування онлайн, використовуючи протоколи, що мають найвищий ступінь захисту ваших персональних і фінансових даних, і забезпечуємо конфіденційність і безпеку угод, укладених за допомогою нашого порталу. Також ми можемо виставити рахунок на оплату через відділення вашого банку, або прийняти платіж у готівковій чи безготівковій формі в наших представництвах.

Про "Першу"

Нарешті, ми зробили інтерфейс нашого сайту максимально зрозумілим і простим, а наше ставлення до вас – максимально доброзичливим і щирим!

 

 

 

 

 

Дякуємо за ваш вибір! Ми працюємо заради вас! Ваша команда «Перша»

Про "Першу"


Перелік регіональних підрозділів

 

Відгуки наших клієнтів
Андрей, 14.01.2020

Получал выплату по ОСАГО. После решения суда, в течение 10 дней посчитали возмещение, выплатили порядка 25 тысяч. За эту сумму было реально починиться. Так что – молодцы, спасибо!

Леся, 1.09.2020

Дуже гарне обслуговування в офісі на Великій Бердичівській. Дівчата щиро бажають допомогти, і від їх роботи дуже гарні емоції!

Ганна, 9.02.2020

Дуже допомогла страхова, коли ми відпочивали в Єгипті з дитиною. Швидко знайшли лікаря, обстежили, призначили лікування. Кілька разів передзвонювали і запитували, чи все в порядку, і чи потрібна ще якась допомога. Нам дуже сподобалося ставлення і обслуговування.

Вадим, 11.09.2020

Сработали профессионально, быстро и четко. Видно, что компания работает, заботясь о своей репутации. Я доволен и обслуживанием, и размером выплаты.

Назар, 17.01.2020

Чудове доброзичливе обслуговування, і хороші ціни. Завжди готові піти назустріч. Раджу цю компанію всім!

Максим, 7.11.2020

Урегулировали «автогражданку» по Европротоколу, чтобы не ждать решения суда. Выплатили за 8 дней! Круто! Отличная работа, «Перша»!

Павел, 1.02.2020

Выплачивали мне по ОСАГО. Сумма, конечно, небольшая, но заплатили очень быстро. Наверное, в следующем году перейду в «Першу».

Андрей, 20.06.2020

Быстро осмотрели, быстро заплатили, быстро починили. Если это не идеальная работа страховой – то что тогда? Большое спасибо ребятам из «Першей».

Мар’яна, 16.02.2020

Маю медичну страхівку, кілька разів зверталася по допомогу. Завжди чудово обслуговують, гарні лікарі, багато партнерських клінік. Мені все подобається!

Зоряна, 20.05.2020

Страхували машину чоловіка. Коли сталася пригода – «Перша» дуже швидко все виплатила, і за тиждень ми  вже отримали відремонтовану машину. Дякую!


Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці