75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО

ПрАТ «СК «ПЕРША» працює на ринку з 2001 р. і входить до числа найбільших страхових компаній України. У відносинах з клієнтами наша компанія керується принципами відкритості, чесності та сумлінності.

Ми – команда професіоналів, яка працюють на страховому ринку понад 20 років. На сьогодні, завдяки розгалуженій регіональній мережі, «СК «ПЕРША» представлена в усіх регіонах України, а в третині регіонів – входить до п’ятірки провідних регіональних страховиків.

Про "Першу"

Ми пропонуємо найбільш зручні форми співпраці. Там, де це можливо з точки зору чинного законодавства – ми оформляємо договір страхування в електронному вигляді. Якщо ж закон передбачає тільки паперову форму поліса, або ви самі хочете оформити договір на папері – ми надішлемо вам договір страхування в паперовому вигляді «Новою Поштою», або запросимо вас в гості до наших представництв, щоб безпосередньо передати вам укладений договір.

Ми надаємо можливість оплатити договір страхування онлайн, використовуючи протоколи, що мають найвищий ступінь захисту ваших персональних і фінансових даних, і забезпечуємо конфіденційність і безпеку угод, укладених за допомогою нашого порталу. Також ми можемо виставити рахунок на оплату через відділення вашого банку, або прийняти платіж у готівковій чи безготівковій формі в наших представництвах.

Про "Першу"

Нарешті, ми зробили інтерфейс нашого сайту максимально зрозумілим і простим, а наше ставлення до вас – максимально доброзичливим і щирим!

 

 

 

 

 

Дякуємо за ваш вибір! Ми працюємо заради вас! Ваша команда «Перша»

Про "Першу"


Перелік регіональних підрозділів

 

Відгуки наших клієнтів
Микола, 11.05.2020

Кілька разів уже отримував в «Першій» виплати, жодного разу не підводили. Дай вам Боже гарного здоров’я, і дякую за допомогу!

Виктория, 5.01.2020

Отличный сервис при зарубежной поездке!

Ездили с ребенком на море. На третий день у малыша поднялась температура, все симптомы отравления. Набрали страховую, через 15 минут нам сообщили адрес клиники в пяти минутах от нашей гостиницы. Доктор учился в Харькове, общался с нами без переводчиков. Выписал лекарства, через пару дней вылечились, и даже успели порадоваться морю! Спасибо, Перша!

Зоряна, 20.05.2020

Страхували машину чоловіка. Коли сталася пригода – «Перша» дуже швидко все виплатила, і за тиждень ми  вже отримали відремонтовану машину. Дякую!

Иван, 26.03.2020

Работают на «пять с плюсом»! Не успевал в конце рабочего дня, позвонил – сказали не волноваться, дождались, оформили договор, уже после рабочего дня. И все делается доброжелательно, на позитиве.

Сергей, 11.07.2020

«Перша» – реально перша! По скорости выплаты и сервису – точно! И заплатили по счету СТО цену новых деталей, без всяких уловок что «у вас машине пять лет». Доволен, все супер!

Назар, 17.01.2020

Чудове доброзичливе обслуговування, і хороші ціни. Завжди готові піти назустріч. Раджу цю компанію всім!

Петро, 30.03.2020

Страхуюся в «Першій» уже кілька років, жодних нарікань! Виплачують вчасно, обслуговують гарно, у відділенні на Хмельницького дуже кваліфіковані і доброзичливі працівники.

Орися, 19.01.2021

Видно, що люди люблять свою роботу і своїх клієнтів. Дуже гарне ставлення, співробітники завжди щирі та відкриті. Дуже приємно, коли тобі радіють і посміхаються!

Андрій, 6.11.2020

Велика подяка за швидку виплату, якої вистачило на ремонт автівки. Тепер я – клієнт «Першої», і, сподіваюся, надовго!

Андрей, 14.01.2020

Получал выплату по ОСАГО. После решения суда, в течение 10 дней посчитали возмещение, выплатили порядка 25 тысяч. За эту сумму было реально починиться. Так что – молодцы, спасибо!


Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя