У разі травми працівнику підприємства знадобляться кошти на лікування, а в разі його смерті гроші будуть потрібні сім’ї загиблого. Необхідні фінансові ресурси забезпечить договір страхування працівників від нещасних випадків. Особливо актуально страхування співробітників від нещасних випадків на виробництві з шкідливими або важкими умовами праці.

Договір страхування від нещасного випадку може укладатися на період часу 24 години на добу, або тільки на період перебування працівника на робочому місці (на час виконання професійних обов’язків). В останньому випадку, можна істотно знизити ціну на страхування.

Виплати за договором передбачені у розмірі страхової суми або визначеного відсотка страхової суми (в разі смерті або постійної непрацездатності), або за таблицею виплат, в залежності від характеру та важкості травми – при тимчасовій непрацездатності.

Страховий тариф залежить від кількості застрахованих працівників, їх професії або характеру роботи, страхової суми на одну застраховану особу та інших умов договору.

Зателефонуйте нам і наші співробітники розроблять для вас найбільш зручну та вигідну програмустрахування.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці