fbpx

Скільки коштує туристична страховка для виїзду за кордон?

calculate
розрахувати вартість на сайті
checklist
заповніть форму за 7 хвилин
account_balance_wallet
оплатити онлайн
mark_email_read
отримати поліс на email

Розрахунок туристичної (мед) страховки для виїзду за кордон

help_outline
help_outline
help_outline
help_outline
Вартість страховки
help_outline
--- грн. за --- днiв
done
Поліс включає страхування від "Нещасного випадку" на сумму 3 тис. грн.
done
Покриває Covid-19

Многоразовые поездки индивидуальны, поэтому оставьте свой номер и наш менеджер свяжется с вами для составления индивидуального страхового полиса

Дані страхувальника
Інформація про туристів (застрахованих)

Інформація про страхувальника

help_outline

Інформація про доставку

Безвізовий режим з багатьма країнами, активізація лоукостів, доступність відпочинку в поєднанні з якісним сервісом на зарубіжних курортах та активна трудова міграція призвели до того, що останнім часом значно зросла кількість поїздок українців за кордон. Однак, слід пам’ятати, що медичне обслуговування за кордоном для громадян України є платним. У той же час, тривалий переїзд, незвична їжа, акліматизація, зміна часових поясів, перегрів на сонці можуть призвести до розладу здоров’я; а багато видів активного відпочинку є травмонебезпечними. Щоб уникнути непередбачених витрат, вам буде потрібна медична страховка для виїзду за кордон, яка компенсує можливі витрати на лікування.

Відзначимо, що наявність поліса туристичного страхування при поїздках за кордон є обов’язковою згідно із Законом України “Про туризм”, а також законодавством інших країн. При цьому оформлення поліса не виявиться надто обтяжливим для мандрівників за ціною.

Наша компанія не перший рік здійснює страхування туристів, що виїжджають за кордон. Обслуговування застрахованих за кордоном здійснює сервісна компанія Savitar Group, що має великий досвід роботи і широку мережу представництв у багатьох країнах світу. Ми пропонуємо гнучкий і прозорий механізм ціноутворення. Ціна страховки визначається в індивідуальному порядку і залежить від деяких аспектів:

  • вік застрахованого;
  • тривалість подорожі;
  • територія дії полісу;
  • характер поїздки (активний відпочинок, заняття спортом, робота за наймом).

Які витрати покриває туристична медична страховка?

Поліс туристичного страхування покриває витрати на такі послуги, як:

  • надання невідкладної допомоги;
  • транспортування до медичного закладу;
  • придбання лікарських препаратів;
  • лікування пацієнта в умовах стаціонару або в амбулаторному режимі;
  • надання невідкладної стоматологічної допомоги.

Наша компанія входить до списку акредитованих страхових компаній, чиї поліси визнаються посольствами країн Шенгенської зони.

СК «Перша» готова оформити договір туристичного страхування онлайн, в тому числі для отримання шенгенської візи. За допомогою калькулятора можна за кілька хвилин розрахувати вартість поліса, при цьому, ви зможете самостійно визначити вплив на ціну тих чи інших факторів. Оплатити страховку також можна в режимі онлайн. Бажаєте дізнатися детальнішу інформацію про страхування туристів, що виїжджають за кордон? Тоді зв’яжіться з менеджером за телефоном, і він докладно пояснить, як оформляється страховка туриста онлайн, а також, при необхідності, допоможе розрахувати для вас вартість поліса.

 
Не знаєте яку страховку вибрати?
Інна Бостан
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці