Нарешті очікуємо на справжню зиму. Вже незабаром стовпчики термометрів опустяться до -20 градусів, і такі погодні умови вимагають від нас додаткової обережності. Отже, дозвольте дати кілька порад з приводу поведінки на морозі.

  1. Холодна погода вимагає від організму додаткових витрат енергії. Тож питання повноцінного харчування взимку є нагальним. Калорійна їжа повинна супроводжуватися споживанням гарячих напоїв – чаю, кави, какао. Бажано мати з собою невеличкий термос із додатковою порцією гарячого напою. А от від шкідливих звичок на морозі варто відмовитися: нікотин звужує судини, що зменшує приток крові, особливо до кінцівок; а алкоголь, навпаки, розширює судини, що призводить до надмірних витрат тепла організмом.
  2. Уникайте контактів з металевими поверхнями, особливо відкритими частинами тіла. Волога, що міститься на шкірі, швидко замерзає, і ви можете буквально «приклеїтися» до металевого предмету. І навіть крізь не надто щільний одяг холодний метал може дошкуляти – тому не варто сідати на металеві лавки чи паркани. Також варто обмежити носіння металевих прикрас на обличчі та руках – метал швидко охолоджується, і ви почуватиметесь некомфортно.
  3. Подбайте про відкриті частини тіла – в першу чергу, ніс, вуха та щоки. Якщо є можливість – використовуйте захисний крем, обов’язково носіть шапку та шарф. Зазвичай, до холоду також дуже чутливі пальці – тож подбайте про теплі та щільні шкарпетки та рукавички.
  4. Надмірна фізична активність на морозі не завжди буде корисною. Від активних рухів людина впріває, і потім волога, охолоджуючись, заподіює додаткового дискомфорту. А, наприклад, швидкий біг на морозі призводить до активного вдихання холодного повітря, що може призвести до застудних захворювань. Хоча зовсім відмовитись від руханки – теж поганий варіант. Найкращий спосіб зігрітися – пострибати на місці, зробити кілька рвучких рухів руками, потерти долоні одна об іншу.
  5. І не забувайте про укладання договорів страхування від нещасного випадку в компанії «Перша». Подробиці – у наших регіональних представників.
Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 порад щодо укладання договору страхування від нещасного випадку.{:}{:ru}5 советов по заключению договора страхования от несчастного случая.{:}
5 порад щодо укладання договору страхування від нещасного випадку.
event_note
3.12.2020
Літо – час канікул і активного дозвілля. Проте активний спосіб життя несе і певні ризики. Убезпечити
{:uk}5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!{:}{:ru}5 преимуществ добровольного медицинского страхования – именно для вас!{:}
5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!
event_note
3.12.2020
Вас не влаштовує якість обслуговування в поліклініці за місцем проживання? У вас немає часу сидіти в
{:uk}5 порад щодо безпеки в темний час доби{:}{:ru}5 советов по безопасности в темное время суток{:}
5 порад щодо безпеки в темний час доби
event_note
3.12.2020
Свого часу видатний модельєр Карл Лагерфельд знявся в рекламі у жовтому світловідбивному жилеті. Напис
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Злата Мельник{:}{:ru}Злата Мельник{:}
Злата Мельник
Експерт зі страхування
м. Київ