fbpx

Масове отруєння в закладах громадського харчування Харкова актуалізувало питання дотримання норм гігієни під час літньої спеки, а також страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб.

  1. Наразі кількість постраждалих майже досягла 80 осіб. Всім їм встановлено діагноз «ентероколіт». Переважна більшість осіб повідомила, що замовляла доставку суші з ресторанів відомих мереж.
  2. Поліція порушила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального Кодексу. Максимальне покарання за цією статтею — до 3 років позбавлення волі.
  3. Міська влада опублікувала звернення до власників мереж ресторанів з проханням долучитися до фінансування лікування масового отруєння. За повідомленням лікарів, ресторатори з розумінням поставилися до цього прохання, і передали в лікувальні заклади медикаменти та іншу допомогу на значну суму.
  4. Звертаємо увагу, що в спекотну погоду дуже важко дотримуватися безпеки при транспортуванні харчових продуктів. Через високу температуру продукти швидко псуються, і можуть зашкодити здоров’ю споживачів.
  5. Також слід зазначити, що питання відповідальності закладів громадського харчування перед відвідувачами за якість продукції в багатьох країнах вирішується шляхом укладання договорів страхування професійної відповідальності за якість продукції. В цьому випадку, витрати на лікування потерпілих осіб візьме на себе страхова компанія.

Масове отруєння в закладах громадського харчування Харкова

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!
5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!
event_note
3.12.2020
Вас не влаштовує якість обслуговування в поліклініці за місцем проживання? У вас немає часу сидіти в чергах
5 порад щодо безпеки в темний час доби
5 порад щодо безпеки в темний час доби
event_note
3.12.2020
Свого часу видатний модельєр Карл Лагерфельд знявся в рекламі у жовтому світловідбивному жилеті. Напис на
5 порад щодо поведінки при тепловому ударі.
5 порад щодо поведінки при тепловому ударі.
event_note
3.12.2020
Перегрілися на сонці, відчуваєте слабкість, спрагу? Підвищилася температура, почервоніла шкіра? Відчуваєте
Не знаєте яку страховку вибрати?
Інна Бостан
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці