fbpx

Масове отруєння в закладах громадського харчування Харкова актуалізувало питання дотримання норм гігієни під час літньої спеки, а також страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб.

  1. Наразі кількість постраждалих майже досягла 80 осіб. Всім їм встановлено діагноз «ентероколіт». Переважна більшість осіб повідомила, що замовляла доставку суші з ресторанів відомих мереж.
  2. Поліція порушила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального Кодексу. Максимальне покарання за цією статтею — до 3 років позбавлення волі.
  3. Міська влада опублікувала звернення до власників мереж ресторанів з проханням долучитися до фінансування лікування масового отруєння. За повідомленням лікарів, ресторатори з розумінням поставилися до цього прохання, і передали в лікувальні заклади медикаменти та іншу допомогу на значну суму.
  4. Звертаємо увагу, що в спекотну погоду дуже важко дотримуватися безпеки при транспортуванні харчових продуктів. Через високу температуру продукти швидко псуються, і можуть зашкодити здоров’ю споживачів.
  5. Також слід зазначити, що питання відповідальності закладів громадського харчування перед відвідувачами за якість продукції в багатьох країнах вирішується шляхом укладання договорів страхування професійної відповідальності за якість продукції. В цьому випадку, витрати на лікування потерпілих осіб візьме на себе страхова компанія.

Масове отруєння в закладах громадського харчування Харкова

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}Вакцина від COVID стає доступною{:}{:ru}Вакцина от COVID становится доступной{:}
Вакцина від COVID стає доступною
event_note
30.07.2021
Все більше пунктів вакцинації відкривається в Україні. Відтепер отримати щеплення від
{:uk}5 правил безпечної поведінки на пляжі.{:}{:ru}5 правил безопасного поведения на пляже.{:}
5 правил безпечної поведінки на пляжі.
event_note
3.12.2020
Багато хто з нас віддає перевагу відпочинку біля води. Ми хочемо дати вам кілька порад, як убезпечити
{:uk}Через негоду в Україні виявилися знеструмленими майже три десятки населених пунктів.{:}{:ru}Из-за непогоды в Украине оказались обесточенными почти три десятка населенных пунктов.{:}
Через негоду в Україні виявилися знеструмленими майже три десятки населених пунктів.
event_note
7.07.2021
Найближчим часом синоптики прогнозують подальше погіршення погодних умов. Як
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя