Свого часу видатний модельєр Карл Лагерфельд знявся в рекламі у жовтому світловідбивному жилеті. Напис на плакаті переконував: цей одяг немодний, ні до чого не пасує, його колір жахливий – але він може врятувати життя.

На вулиці починає рано темніти, тож варто згадати про заходи безпеки на погано освітленій дорозі.

  1. Не секрет, що людину в темному одязі в сутінках видно дуже погано. Якщо одяг людини білого або жовтого кольору, її помітять з відстані 30-40 метрів. Натомість, чорний або темно-сірий одяг скоротить цю дистанцію до десяти метрів. Зауважимо, що на швидкості 60 км/год гальмівний шлях на сухому асфальті становить 20 метрів, а на мокрому – 35 м.
  2. Найбезпечнішими є світловідбивні смуги – людина в одязі з такими елементами видна більше ніж за 100 метрів. Тож придбайте в магазині спеціальний світловідбивний жилет або принаймні світловідбивні смуги, які радимо пришити або прив’язати на одяг – особливо дітям і літнім людям.
  3. Уникайте руху неосвітленими дорогами, узбіччями або проїжджими частинами доріг. Якщо ж цього не уникнути – рухайтеся назустріч руху транспорту.
  4. Будьте уважні, переходячи вулицю. Робіть це в добре освітлених місцях, бажано – на обладнаних пішохідних переходах.
  5. Якщо ви пересуваєтеся за допомогою засобів індивідуальної мобільності – гіроскутера, моноколеса, самокату тощо – подбайте про наявність і справність освітлення та світло відбивних елементів вашого пристрою.

Радимо укласти договір страхування від нещасного випадку, який передбачає виплату відшкодування в разі прикрих несподіванок, що призвели до травми.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 порад, як уникнути неприємностей в дорозі, подорожуючи з дітьми.{:}{:ru}5 советов, как избежать неприятностей в дороге, путешествуя с детьми.{:}
5 порад, як уникнути неприємностей в дорозі, подорожуючи з дітьми.
event_note
3.12.2020
Відпочинок з дітьми – це незабутні враження і спогади на все життя. Проте, варто дотримуватися певних
{:uk}5 порад, як ходити в ожеледицю.{:}{:ru}5 советов, как ходить в гололед.{:}
5 порад, як ходити в ожеледицю.
event_note
11.12.2020
П’ятниця не порадувала киян гарною погодою – коммунальники не можуть впоратися з крижаною кіркою, що
{:uk}7 фактів, які необхідно знати про вакцинацію від COVID-19.{:}{:ru}7 фактов, которые необходимо знать о вакцинации от COVID-19. {:}
7 фактів, які необхідно знати про вакцинацію від COVID-19.
event_note
2.03.2021
23 лютого в Україні зробили перше щеплення від коронавірусу. Черкащина першою з українських
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя