Через погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус Туреччина запровадила додаткові обмеження. З 29 квітня по 17 травня по всій країні оголошено локдаун. Крім того, в країні запроваджено комендантську годину, а заклади харчування будуть закриті. Як це вплине на відпочинок наших співгромадян?

 

  1. Уряд Туреччини прагне мінімізувати обмеження. Вимоги, що існували раніше, залишаються незмінними: наявність довідки щодо негативного тесту на коронавірус, вчасно заповнена електронна анкета, наявне страхування з покриттям ризиків COVID. Проте безперешкодно потрапити до країни зможуть тільки власники закордонних паспортів, отриманих понад півроку тому.
  2. Особи, що потрапили до Туреччини раніше, повинні мати при собі документ, що підтверджує дату перетину кордону. Це може бути, наприклад, закордонний паспорт зі штампом відповідного пункту пропуску.
  3. Обмежень авіасполучення чи скасування рейсів не передбачається. В аеропортах запровадять додаткову дезінфекцію. Для запобігання поширенню коронавірусу, турецька влада розпорядилася включити працівників туристичної галузі до переліку груп населення, що підлягають пріоритетній вакцинації.
  4. Наразі в Туреччині діє обов’язковий масковий режим, зокрема в готелях. До відвідувачів громадських місць висуваються вимоги щодо соціального дистанціювання. Найголовніші туристичні об’єкти – музеї, античні міста – будуть відкриті і доступні для огляду. Натомість, торговельні центри будуть зачинені. Працюватимуть лише продуктові магазини. Заклади громадського харчування працюватимуть лише в режимі «на виніс»; це не стосується закладів харчування в готелях, які працюватимуть у звичному режимі.
  5. З 19-тої години 29 квітня до 05-тої години 17 травня в країні запроваджується суворий локдаун. Усі міжміські поїздки здійснюватимуться лише за попереднім дозволом, а громадський транспорт працюватиме із 50-процентним завантаженням. Під час локдауну буде призупинене навчання в усіх освітніх установах, включно із дитячими садками. Окрім того, у неділю не працюватимуть магазини. В вечірні години може бути запроваджена комендантська година, з повною забороною пересуватися по місту.

Зверніть увагу, що програми туристичного страхування, які пропонує компанія «Перша», передбачають покриття витрат, пов’язаних з пандемією COVID-19.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 порад щодо безпечних занять зимовими видами спорту{:}{:ru}5 советов по безопасности занятий зимними видами спорта{:}
5 порад щодо безпечних занять зимовими видами спорту
event_note
16.02.2021
Зима дарує нам можливість заняття улюбленими видами спорту, які недоступні в інші пори року. Фізичні
{:uk}Як зберігати автомобільні шини: 5 порад наших експертів.{:}{:ru}Как хранить автомобильные шины: 5 советов наших экспертов.{:}
Як зберігати автомобільні шини: 5 порад наших експертів.
event_note
3.05.2021
Нарешті останні холоди покидають Україну, і автовласники масово попрямували до
{:uk}5 порад, як записати дитину в басейн{:}{:ru}5 советов, как записать ребенка в бассейн{:}
5 порад, як записати дитину в басейн
event_note
3.12.2020
Початок нового навчального року – час подбати про оздоровлення дитини. Найкращий спосіб – записати її в
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці