Страхова компанія «Перша» пропонує програми страхування медичних витрат при поїздках за кордон або територією України.

Загружается...

Навіть на території України буває складно отримати кваліфіковану медичну допомогу не за місцем проживання. А за кордоном будь-яке звернення до лікарів обійдеться в кругленьку суму, не кажучи про те, що будь-які, навіть найпростіші ліки, вам не продадуть в аптеці без рецепта, виписаного місцевим лікарем.

Для організованих груп туристів законом України “Про туризм” передбачена обов’язкова наявність туристичної страховки – причому як при поїздках по Україні, так і при виїздах за кордон. Обов’язок здійснення такого страхування покладається, як правило, на туроператора. Але якщо ви відправляєтеся в самостійну подорож чи ділову поїздку – вам слід подбати про поліс туристичного страхування самостійно.

Головною особливістю такого поліса є те, що застрахованному, не доводиться самостійно оплачувати своє лікування. Він повинен звернутися до нашого партнера – сервісної компанії, за телефоном, вказаним у полісі. Оператор, який володіє українською, російською та англійською мовами, прийме інформацію про те, де ви знаходитеся і яка допомога вам необхідна, після чого знайде поблизу від вашого місцезнаходження лікаря, який може надати необхідну допомогу. Оплату медичних послуг, а також виписаних лікарських препаратів, також здійснює сервісна компанія.

У виняткових випадках, якщо вам за погодженням з сервісною компанією доведеться оплатити медичні витрати самостійно, ви після повернення додому повинні надати підтверджуючі документи в нашу компанію – і протягом кількох днів отримуєте компенсацію понесених витрат.

Ви можете укласти договір туристичного страхування онлайн або в звичній формі, з оформленням поліса у вигляді паперового документа.

Хочете дізнатися детальнішу інформацію? Тоді зв’яжіться з менеджером, він докладно пояснить, як оформляється страховка туриста онлайн, а також допоможе розрахувати для вас вартість поліса.

Детальніше з умовами страхування поїздок по Україні або за кордон ви можете ознайомитися у відповідних розділах на нашому сайті.

 

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя