fbpx

Страхова компанія «Перша» пропонує програми страхування медичних витрат при поїздках за кордон або територією України.

Ведуться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незнучності
Страхування для поїздок за кордон
Страхування для поїздок за кордон
Страхування для подорожуючих по Україні
Страхування для подорожуючих по Україні

Для чого потрібне туристичне страхування

Навіщо потрібна туристична страховка?


Законом України «Про туризм» передбачено обов’язкову наявність поліса страхування медичних витрат. Навіть на території України буває складно отримати кваліфіковану медичну допомогу не за місцем проживання. А за кордоном будь-яке звернення до лікарів обійдеться в кругленьку суму, не кажучи про те, що будь-які, навіть найпростіші ліки вам не продадуть в аптеці без рецепта, виписаного місцевим доктором.

Звертаємо вашу увагу, що наявність поліса медичного страхування можуть перевіряти при перетині державного кордону іноземних держав — наприклад, при проходженні паспортного контролю в аеропорту.

Чи повинна туристу забезпечити страховку турфірма, або він повинен купити поліс самостійно?

Для організованих груп туристів законом України «Про туризм» наказано обов’язкова наявність туристичної страховки — причому як при поїздках по Україні, так і при виїздах за кордон. Обов’язок такого страхування лежить на туроператорі. Але якщо ви відправляєтеся в самостійну подорож чи ділову поїздку — вам слід подбати про поліс туристичного страхування самостійно.

Порядок отримання медичних послуг застрахованими

  • Застрахованому не треба самостійно оплачувати своє лікування.
    — Він повинен звернутися за телефоном, вказаним у полісі, диспетчеру нашого партнера — сервісної компанії.
    — Оператор, що володіє українською, російською та англійською мовами, прийме інформацію про те, де ви перебуваєте і яка допомога вам необхідна, після чого знайде поблизу від вашого місцезнаходження доктора або клініку, де ви можете отримати необхідну допомогу.
  • Оплату медичних послуг, а також виписаних лікарських препаратів також здійснює сервісна компанія.
    — В виняткових випадках, якщо вам за погодженням з сервісною компанією доведеться оплатити медичні витрати самостійно, після повернення додому ви надаєте підтверджуючі документи в компанію «ПЕРША» — і протягом кількох днів отримуєте компенсацію понесених витрат.

Як оформити туристичну страховку?

Ви можете укласти договір туристичного страхування онлайн або в звичній формі, з оформленням поліса у вигляді паперового документа. Хочете дізнатися детальнішу інформацію? Зв’яжіться з менеджером, він докладно пояснить, як оформлюється страховка туриста онлайн, а також допоможе розрахувати для вас вартість поліса.

Що робити при настанні страхового випадку

1.
Зв’яжіться з вашою компанією за номером з поліса
2.
Повідомте оператору необхідну інформацію
3.
Дотримуйтесь вказівок фахівця
Подробнее

Питання та відповіді про туристичне страхування

Сервісна компанія (медичний асистанс) - це партнер компанії «ПЕРША», який бере на себе прийом звернень застрахованих і організацію необхідної медичної допомоги. Ця компанія має укладені договори про співпрацю з медичними установами в кожній країні світу, що дозволяє надати медичні послуги якісно, оперативно і з максимальними зручностями для застрахованих. Оператор, який володіє українською, російською та англійською мовами, прийме інформацію про те, де ви знаходитеся і яка допомога вам необхідна, після чого знайде поблизу від вашого місцезнаходження доктора або клініку, де ви можете отримати необхідну допомогу.
Так, подібні витрати покриваються страхуванням, оскільки наявність такого страхового покриття є вимогою урядів іноземних держав.
Так, незважаючи на відсутність необхідності оформлення віз (коли наявність оформленого поліса страхування контролюється консульством), наявність поліса туристичного страхування є обов'язковим. Його наявність можуть перевіряти при перетині кордону (зокрема, на предмет наявності покриття ризиків, пов'язаних з COVID-19). Крім того, без наявності такого договору страхування вам буде складно отримати необхідну медичну допомогу.
Ні, програми страхування, запропоновані СК «ПЕРША» , не передбачають такого покриття.
Ліміт страхової суми - це та сума, в межах якої страхова компанія зобов'язується покривати витрати застрахованого під час перебування за кордоном згідно з договором страхування. При поїздках на територію Євросоюзу, висуваються вимоги щодо мінімального розміру ліміту страхової суми в розмірі 30 тисяч євро на одного застрахованого.
Так, ви можете оформити електронний поліс, в разі, якщо вам знадобилося продовжити дію договору.
Електронна форма поліса туристичного страхування визнається нарівні з паперовою, тому у вас не виникне труднощів з отриманням послуг за даним полісом. Однак, якщо вам звичніше мати при собі паперовий договір - ми готові його оформити.
Так, договір туристичного страхування оформляється на кожного туриста, незалежно від віку. Процедура оформлення договору при цьому не буде відрізнятися від звичайної, ви просто можете включити дитину в перелік застрахованих осіб.
Договір страхування покриває тільки зняття станів, небезпечних для життя або супроводжуються сильними больовими відчуттями, викликаних загостренням хронічних захворювань. Лікування хронічних захворювань в стадії ремісії страховка не покриває.
Ви можете вибрати одну з наявних програм страхування, пропонованих СК «ПЕРША», а також вибрати один з варіантів страхової суми. Змінювати перелік страхових ризиків в рамках конкретної програми не представляється можливим.
«Активний відпочинок» передбачає спосіб проведення вільного часу, в процесі якого відпочиваючий займається активними видами дозвілля або аматорським спортом, що вимагає активної фізичної роботи організму. До активного відпочинку належать: альпінізм, скелелазіння, велосипедні прогулянки, лижні прогулянки, гірські лижі, кінні прогулянки, водні лижі і ін. При цьому, заняття професійним спортом (тренування або змагання) покриваються опцією «Спорт».
Зателефонуйте за номером телефону, вказаним у полісі, і попросіть надати підтвердження в тій формі, в якій від вас вимагається.
Договір страхування може укладатися на одну поїздку або на всі поїздки протягом терміну дії договору. При цьому, фактом закінчення поїздки є перетин кордону України по прибуттю з-за кордону. Таким чином, якщо ваша подорож передбачає відвідування декількох країн без проміжного повернення в Україну, ви можете оформляти договір на разову поїздку.
Для оформлення договору вам знадобляться закордонні паспорти всіх туристів, у відношенні яких буде укладатися договір страхування.

 

 

Чому ми?

Мережа представництв по всій території України
24/7 цілодобова підтримка
Сотні тисяч задоволених клієнтів
Більше 20 років досвіду роботи на ринку
Швидке та якісне врегулювання страхових подій
Не знаєте яку страховку вибрати?
Стицько Людмила
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон