СК “Перша” підготувала договір добровільного страхування щодо захисту Вашого автомобіля і сільськогосподарського транспорту , що передбачає відшкодування збитків, завданих внаслідок втрати або пошкодження застрахованого ТЗ.

Додаткові опції страхування є можливість вибрати самостійно. Страховим випадком можуть бути втрата, знищення або пошкодження застрахованого ТС.

Договором покриваються збитки, завдані в результаті наступних ризиків:

  1. ДТП – події, що призвела до будь-якого пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих складових частин чи додаткового обладнання, в тому числі під час перевезення застрахованої несамохідної спеціальної техніки (у т.ч. машин сільського господарства) іншим ТЗ, буксирування згідно з вимогами ПДР застрахованого ТЗ або буксирування застрахованим ТЗ.
  2. Стихійного лиха – події, яка визначається на підставі державного класифікатора надзвичайних ситуацій (бурі, урагану, зливи, граду, смерчу, цунамі, селю, граду, землетрусу, обвалу, зсуву ґрунту тощо). Пожежі, вибуху, влучення блискавки (пожежа – загоряння застрахованого ТЗ внаслідок короткого замикання електричної проводки або перекидання вогню на застрахований ТЗ з інших палаючих об’єктів або самозаймання ТЗ (крім підпалу); вибух – надзвичайно швидке перетворення речовини, яке супроводжується миттєвим виділенням великої кількості енергії у невеликому об’ємі; влучення блискавки – термічне ураження (прогорання тощо) ТЗ або його механічне ураження (розряд проходить в атмосфері, відбувається удар та механічне пошкодження об’єкту).
  3. Протиправних дій третіх осіб (надалі – ПДТО) – протиправних дій третіх осіб, що спрямовані та/або призвели до умисного або необережного знищення, пошкодження, підпалу застрахованого ТЗ та /або його частин, втрату (викрадення) частин ТЗ та/або його додаткового обладнання (крім незаконного заволодіння ТЗ).
  4. Інших випадків – нападу тварин, самовільного падіння на застрахований ТЗ каміння, снігу, льоду, дерев, елементів будинків і споруд, вантажів, що випали з інших ТЗ, літальних апаратів, інших сторонніх предметів, інших подій техногенного характеру.
  5. Незаконного заволодіння ТЗ – умисного, протиправного вилучення ТЗ з будь-якою метою у власника або законного користувача всупереч їх волі (з місця стоянки чи під час руху) шляхом запуску двигуна, буксирування, завантажування на інший транспортний засіб, примусового відсторонення зазначених осіб від керування, примушування їх до початку чи продовження руху тощо. Даний пункт поширюється також на пошкодження застрахованого ТЗ, отримані внаслідок незаконного заволодіння. Таке заволодіння може бути вчинене таємно або відкрито із застосуванням насильства або погроз та з будь-якою метою. Страхове покриття в даному випадку діє лише за умови встановлення на застрахованому ТЗ на момент укладання договору протиугінного засобу.

Можливі франшизи: по незаконному заволодінню і конструктивної загибелі ТС 5 – 10 %, по іншим ризикам – не більше 2%.

Актуальний договір співпраці:

Договір про співпрацю № 17/08/15 від 17.08.2015 р.


ДОГОВІР №06-86

До договору №06-86


Посилання на програму на сайті банку:

https://cib.com.ua/uk/private/products/krediti


В рамках співпраці з АТ “Комінбанк” Ви можете застрахувати своє майно, – квартиру, будинок, комерційну нерухомість, обладнання, товари в обороті і т.д

ПрАТ «СК« Перша» підготувала договори страхування вашого майна. Договори добровільного страхування майна можуть укладати як фізичні, так і юридичні особи.

Страховим випадком за договорами є:

  1. Знищення, пошкодження або втрата застрахованого майна і включає наступні ризики: пожежа, задимлення, що її супроводжує, включаючи виділення сажі, вибух, влучення блискавки (пожежа – процес горіння з відкритим полум’ям або без нього (тління)) поза місцями, спеціально для цього призначених, який може поширюватися спонтанно і довільно. Також відшкодовуються збитки, що виникли в результаті впливу на застраховане майно продуктів горіння, високої температури і заходів пожежогасіння, що застосовуються з метою гасіння або запобігання подальшого поширення вогню, вибуху газу, використовуваного для внутрішніх (побутових) потреб.
  2. Стихійні лиха: смерч, сильний вітер, сходження снігових лавин, обвали, селі, каменепад, повінь, паводок, град, сильна злива, сильний снігопад, сильна ожеледь, обледеніння, льодохід. Ознаки надзвичайних випадкових ситуацій визначаються державними уповноваженими органами з питань гідрометеорології, геології та використання надр. Збитки від вихору, бурі, урагану, смерчу або іншого руху повітряних мас, викликаного природними процесами в атмосфері, відшкодовуються тільки в тому випадку, якщо швидкість вітру, заподіяв шкоду перевищувала 55 км/год. Швидкість вітру підтверджується довідками відповідних установ гідрометеорології. Осідання ґрунту, затоплення ґрунтовими водами, землетрус. Пошкодження водою з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, з сусідніх приміщень, систем пожежогасіння, включаючи їх помилкове спрацювання, внаслідок розриву, розморожування водопровідних, каналізаційних і опалювальних трубопроводів та іншого сполученого устаткування, а також з пральных та посудомийних машин.
  3. Наїзд наземних транспортних засобів – знищення або пошкодження застрахованого майна в результаті зіткнення або наїзду наземних транспортних засобів, включаючи будівельну техніку. Падіння літальних апаратів, їх частин, уламків або вантажу – знищення або пошкодження застрахованого майна в результаті падіння літальних апаратів, пілотовані, їх частин, уламків або вантажу, що перевозиться цими літальними апаратами.
  4. Протиправні дії третіх осіб, а саме: крадіжка, грабіж, розбій, хуліганство, бандитизм, поджог – знищення або пошкодження застрахованого майна в результаті дій, вчинених з проникненням в приміщення застрахованого майна (крадіжки зі зломом, відкритого викрадення майна (грабежу), напади з метою заволодіння майном, поєднаного з насильством (розбій)), а також умисного знищення або пошкодження майна , вчиненого шляхом підпалу або вибуху. Наявність протиправних дій підтверджується відповідним процесуальним документом компетентного органу, який проводить розслідування за ознакою вчинення злочину.

Можливі франшизи при страхуванні майна фізичних осіб – 1%, майна юридичних осіб-від 1% до 3%, устаткування і товарів в обороті від 1% до 5%.

Актуальний договір співпраці:

Договір прл співрацю №17/08/15 від 17.08. 2015 р.


д11-84 МайноФО КІБ

д11-85 МайноЮО КІБ


Посилання на програму на сайті банку:

https://cib.com.ua/uk/private/products/kreditiiti

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя