Загружается...

Водії з України часто відправляються на своєму автомобілі за кордон, і для цього їм необхідно придбати Зелену карту на авто. Це страховий поліс, який діє в 48 країнах (станом на 2021 рік), але кількість країн-учасників постійно збільшується. Зелена карта  позбавляє власника поліса необхідності компенсації збитку постраждалій стороні, що заподіяний в результаті ДТП. Така страховка забезпечує компенсацію матеріального збитку, а також шкоди життю та здоров’ю громадян. Розмір компенсації визначається згідно з законодавством тієї країни, де сталася ДТП.

Оформляти «Зелену карту» потрібно не тільки на автомобіль (вантажний або легковий), але і на автобуси, мотоцикли та причепи.

Зверніть увагу! Згідно абзацу 2 ст. 16. Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», виїзд з України до країн – членів міжнародної системи автострахування “Зелена картка” транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, у разі відсутності договору міжнародного страхування, укладеного зі страховиком – повним членом МТСБУ і посвідченого відповідним уніфікованим страховим сертифікатом “Зелена картка”, забороняється. При перетині кордону здійснюється автоматичний контроль наявності та чинності поліса щодо відповідного автомобіля.

 

Як оформити поліс “Зелена карта”?

– Розрахуйте вартість поліса в нашому калькуляторі, заповніть необхідну інформацію і оплатіть в режимі онлайн – і ми надішлемо вам поліс «Новою поштою» або передамо вам його в нашому найближчому офісі

– Завітайте до нас в офіс – і наш представник оформить договір протягом кількох хвилин.

Чому саме ми?

  1. Стабільно високі оцінки діяльності компанії з боку МТСБУ
  2. Для розрахунку вартості поліса достатньо знати лише державний номер авто
  3. Можливість оформлення поліса в офісі компанії або з доставкою «Новою Поштою»
  4. Можливість самостійної оплати поліса в режимі онлайн

Які документи потрібні, щоб оформити договір?

  1. Паспорт Страхувальника
  2. ІНПП (ідентифікаційний номер платника податків) Страхувальника
  3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  4. Водійське посвідчення Страхувальника

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нами по телефону або заповніть відповідну форму на сайті.

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО

Відгуки наших кліентів

Петр, 24.05.2020

Для начала убедился, что даже самое аккуратное вождение не спасает от идиотов за рулем ((. А потом был удивлен в приятном смысле – скоростью выплат в «Першей». Так что теперь страховаться буду только здесь!

Виктория, 5.01.2020

Отличный сервис при зарубежной поездке!

Ездили с ребенком на море. На третий день у малыша поднялась температура, все симптомы отравления. Набрали страховую, через 15 минут нам сообщили адрес клиники в пяти минутах от нашей гостиницы. Доктор учился в Харькове, общался с нами без переводчиков. Выписал лекарства, через пару дней вылечились, и даже успели порадоваться морю! Спасибо, Перша!

Вадим, 11.09.2020

Сработали профессионально, быстро и четко. Видно, что компания работает, заботясь о своей репутации. Я доволен и обслуживанием, и размером выплаты.

Леся, 1.09.2020

Дуже гарне обслуговування в офісі на Великій Бердичівській. Дівчата щиро бажають допомогти, і від їх роботи дуже гарні емоції!

Роман, 30.09.2020

Їздили до Польщі, довелося відвідати «лєкажа» в Серадзі. Містечко маленьке, але клініку знайшли чудову, обстежили, призначили ліки, все оплатила страхова. Ще й медсестру зустріли, землячку, із Самбора). Одним словом, не було б щастя… Дякую страховій за гарну роботу.

Петро, 30.03.2020

Страхуюся в «Першій» уже кілька років, жодних нарікань! Виплачують вчасно, обслуговують гарно, у відділенні на Хмельницького дуже кваліфіковані і доброзичливі працівники.

Павел, 1.02.2020

Выплачивали мне по ОСАГО. Сумма, конечно, небольшая, но заплатили очень быстро. Наверное, в следующем году перейду в «Першу».

Михайло, 28.12.2020

Гарні ціни, гарне обслуговування, гарні люди. Завжди із задоволенням приходжу в «Першу».

Микола, 11.05.2020

Кілька разів уже отримував в «Першій» виплати, жодного разу не підводили. Дай вам Боже гарного здоров’я, і дякую за допомогу!

Сергей, 31.01.2020

Искал компанию по страхованию каско. Знакомые порекомендовали «Першу». Понравилось доброжелательное и профессиональное отношение. Через пару месяцев машину зацепили на Ильинской. Быстро оформили, заплатили по счету СТО меньше чем за две недели. Доволен, буду страховаться у них и дальше.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя