Загружается...

Водії з України часто відправляються на своєму автомобілі за кордон, і для цього їм необхідно придбати Зелену карту на авто. Це страховий поліс, який діє в 48 країнах (станом на 2021 рік), але кількість країн-учасників постійно збільшується. Зелена карта  позбавляє власника поліса необхідності компенсації збитку постраждалій стороні, що заподіяний в результаті ДТП. Така страховка забезпечує компенсацію матеріального збитку, а також шкоди життю та здоров’ю громадян. Розмір компенсації визначається згідно з законодавством тієї країни, де сталася ДТП.

Оформляти «Зелену карту» потрібно не тільки на автомобіль (вантажний або легковий), але і на автобуси, мотоцикли та причепи.

Зверніть увагу! Згідно абзацу 2 ст. 16. Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», виїзд з України до країн – членів міжнародної системи автострахування “Зелена картка” транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, у разі відсутності договору міжнародного страхування, укладеного зі страховиком – повним членом МТСБУ і посвідченого відповідним уніфікованим страховим сертифікатом “Зелена картка”, забороняється. При перетині кордону здійснюється автоматичний контроль наявності та чинності поліса щодо відповідного автомобіля.

 

Як оформити поліс “Зелена карта”?

– Розрахуйте вартість поліса в нашому калькуляторі, заповніть необхідну інформацію і оплатіть в режимі онлайн – і ми надішлемо вам поліс «Новою поштою» або передамо вам його в нашому найближчому офісі

– Завітайте до нас в офіс – і наш представник оформить договір протягом кількох хвилин.

Чому саме ми?

  1. Стабільно високі оцінки діяльності компанії з боку МТСБУ
  2. Для розрахунку вартості поліса достатньо знати лише державний номер авто
  3. Можливість оформлення поліса в офісі компанії або з доставкою «Новою Поштою»
  4. Можливість самостійної оплати поліса в режимі онлайн

Які документи потрібні, щоб оформити договір?

  1. Паспорт Страхувальника
  2. ІНПП (ідентифікаційний номер платника податків) Страхувальника
  3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  4. Водійське посвідчення Страхувальника

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нами по телефону або заповніть відповідну форму на сайті.

 

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО

Відгуки наших кліентів

Назар, 17.01.2020

Чудове доброзичливе обслуговування, і хороші ціни. Завжди готові піти назустріч. Раджу цю компанію всім!

Максим, 7.11.2020

Урегулировали «автогражданку» по Европротоколу, чтобы не ждать решения суда. Выплатили за 8 дней! Круто! Отличная работа, «Перша»!

Зоряна, 20.05.2020

Страхували машину чоловіка. Коли сталася пригода – «Перша» дуже швидко все виплатила, і за тиждень ми  вже отримали відремонтовану машину. Дякую!

Андрій, 2.04.2020

Застрахував дім в «Першій», за півроку сталася пожежа. Збиток невеликий, але заплатили дуже швидко. Як кажуть, гарні компанії хороші навіть в дрібницях. Мені робота «Першої» сподобалася.

Алексей, 12.04.2020

Во дворе «встретил» мусорный контейнер. Мелочь – а обидно. Но страховая – молодцы, сработали быстро. Грамотно рассказали по телефону, что нужно делать, на следующий день осмотрели, согласовали СТО, получили счет – и через неделю машина как кновенькая! Остался очень доволен.

Сергей, 11.07.2020

«Перша» – реально перша! По скорости выплаты и сервису – точно! И заплатили по счету СТО цену новых деталей, без всяких уловок что «у вас машине пять лет». Доволен, все супер!

Микола, 11.05.2020

Кілька разів уже отримував в «Першій» виплати, жодного разу не підводили. Дай вам Боже гарного здоров’я, і дякую за допомогу!

Антон, 8.03.2020

Приятно удивлен оперативностью при выплате, профессионализмом и доброжелательностью работников страховой. Сервис высокого уровня, однозначно.

Ганна, 9.02.2020

Дуже допомогла страхова, коли ми відпочивали в Єгипті з дитиною. Швидко знайшли лікаря, обстежили, призначили лікування. Кілька разів передзвонювали і запитували, чи все в порядку, і чи потрібна ще якась допомога. Нам дуже сподобалося ставлення і обслуговування.

Стефанія, 8.12.2020

Я вельми вдячна «Першій» та колективу Львівської дирекції! Було ДТП, збиток оцінили близько 60 тисяч. Ми не встигли навіть засмутитися, що якийсь час доведеться бути без машини – а страхова уже виплатила, і автівку відремонтували! Менше тижня, я в захваті!

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Злата Мельник{:}{:ru}Злата Мельник{:}
Злата Мельник
Експерт зі страхування
м. Київ