fbpx

Страховка для іноземців гарантує іноземному громадянину отримання якісної медичної допомоги без додаткових витрат, а медичному закладу, в свою чергу, гарантує отримання оплати за надані послуги. Такий поліс дозволяє громадянину іншої держави розраховувати в разі потреби на кваліфіковану медичну допомогу і забезпечення необхідними медичними препаратами.

В яких випадках необхідний поліс страхування для іноземних громадян?

Якщо громадянин іншої держави планує затриматися в Україні або оформити вид на проживання, то він повинен пройти процедуру страхування іноземців. Аналогічна страховка буде потрібна в разі переїзду в Україну на постійне місце проживання, без набуття українського громадянства. Тобто такий поліс стане в нагоді студентам, трудовим мігрантам та іншим особам.

Щоб отримати страховий поліс за доступною ціною, звертайтеся в нашу компанію, яка є лідером на ринку страхування України. Ми здійснюємо медичне страхування іноземних громадян за мінімальною ціною завдяки гнучкій тарифікації, і робимо це в найбільш зручній формі. Щоб укласти договір страхування іноземних студентів або інших категорій іноземців, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нашими представниками за телефоном. Ми зробимо все можливе, щоб перебування на території України для гостей нашої країни не було затьмарене неприємностями, пов’язаними з непередбаченими медичними витратами.

Не знаєте яку страховку вибрати?
Стицько Людмила
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон