Автострахування – комплекс страхових послуг, якими користуються всі громадяни України, які мають власну машину або мотоцикл, або які здійснюють пасажирські перевезення автобусами чи вантажоперевезення вантажними автомобілями. Обов’язкова страховка (так звана “автоцивілка”) перевіряється співробітниками поліції. Вона забезпечує компенсацію шкоди потерпілій стороні, яка виникла в результаті ДТП з вини водія забезпеченого транспортного засобу. Щоб страховка автомобіля компенсувала шкоду власному транспортному засобу, потрібен поліс «КАСКО».

Ми пропонуємо повний комплекс страхових послуг для власників транспортних засобів, включаючи страхування автомобіля (КАСКО), та цивільної відповідальності власника транспортного засобу («Автоцивілка», «Зелена карта», добровільна «Автоцивілка»).

Унікальними для українського ринку є комплексна програма автострахування «Максимальний захист», а також програма страхування «Green Card +», що фактично є аналогом «прямого врегулювання» для договорів «Зелена карта».

Розрахувати вартість “автоцивілки” та «Зеленої карти» можна прямо на сайті за допомогою спеціального калькулятора. Договір ОСЦПВ можна оформити в електронному вигляді.

Будь-який договір можна оплатити на сайті, отримати квитанцію на електронну пошту чи у вайбер, або сплатити за страхування через сервіс «Приват24». За вашим бажанням, договір в паперовій формі може бути оформлений в найближчому представництві СК «Перша» або надісланий вам «Новою поштою».

Ознайомитися з детальним описанням програм ви можете у відповідних розділах сайту. Також ви можете написати нам або зателефонувати за номером, зазначеним на сайті – і ми з радістю надамо вам необхідні консультації.

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Людмила Коломієць{:}{:ru}Людмила Коломиец {:}
Людмила Коломієць
Експерт зі страхування
м. Київ