fbpx

КАСКО PRO
КАСКО PRO
Автоцивілка
Автоцивілка
Зелена карта
Зелена карта
Добровільна «автоцивілка»
Добровільна «автоцивілка»
Максимальний захист
Максимальний захист
GREEN CARD +
GREEN CARD +

Для чого потрібно автострахування

Програми автострахування дозволяють відшкодувати збитки, які виникають у процесі експлуатації автомобіля. Це комплекс страхових послуг, якими користуються всі громадяни України, які мають власну машину або мотоцикл, здійснюють пасажирські перевезення автобусами або вантажоперевезення вантажними автомобілями.

Основними страховими продуктами в автострахуванні є «автоцивілка» і КАСКО.

Обов’язкова страховка (так звана «автоцивілка») перевіряється співробітниками поліції. Вона забезпечує компенсацію потерпілій стороні шкоди, який виник в результаті ДТП з вини водія забезпеченого транспортного засобу. Щоб страховка автомобіля компенсувала шкоду власному транспортному засобу, потрібно поліс «КАСКО».

Яку страховку можна оформити в компанії «ПЕРША»

Ми пропонуємо повний комплекс страхових послуг для власників транспортних засобів, включаючи страхування автомобіля (КАСКО), і цивільної відповідальності власника транспортного засобу ( «Автоцивілка», «Зелена карта», добровільна «Автоцивілка»).

Унікальними для українського ринку є комплексна програма автострахування «Максимальний захист», а також програма страхування «Green Card +», яка фактично є аналогом «прямого врегулювання» для договорів «Зелена карта».

Скільки коштує автострахування

Розрахувати вартість полісів ОСЦПВ ( «автоцивілки») і «Зеленої карти» можна прямо на сайті за допомогою спеціального калькулятора. Договір ОСЦПВ можна оформити в електронному вигляді.

Вартість поліса КАСКО, а також договорів добровільного страхування цивільної відповідальності та програми «Максимальний захист» визначається в залежності від різних факторів. Дізнатися, скільки коштує страховка за цими програмами, ви можете, надіславши запит через спеціальну форму на сайті, або зателефонувавши нам по телефону.

Як оплатити автострахування

Будь-який договір можна оплатити на сайті, отримати рахунок на оплату по електронній пошті або в вайбер, або оплатити страхування через сервіс «Приват24». За вашим бажанням, договір в паперовій формі може бути оформлений в найближчому представництві СК «Перша» або відправлений вам «Новою поштою».

Які документи потрібні для укладення договору?

Для укладення договору страхування вам в обов’язковому порядку знадобляться такі документи:

  • паспорт
  • ідентифікаційний номер платника податку
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ ( «техпаспорт»)
  • водійське посвідчення страхувальника.
Існують такі види страховки авто: Каско - захищає застрахований автомобіль від збитків, що виникли з вини водія застрахованого автомобіля або інших учасників дорожнього руху, пожежі, стихійного лиха та інших ризиків; ОСЦПВ (автоцивілка, автоцивілка) покриває збитки, заподіяні третім особам з вини водія забезпеченого автомобіля (тобто автомобіля, щодо якої укладено договір); Зелена карта – аналог поліса «автоцивілки», що діє на території інших країн - членів Бюро «Зелена карта»; Добровільна «автоцивілка» - в разі, якщо ліміту відповідальності за договором обов'язкового страхування недостатньо для відшкодування збитку третім особам, різницю можна компенсувати за рахунок договору добровільного страхування цивільної відповідальності. Ви самі можете вибрати суму додаткової відповідальності страхової компанії; «GREEN CARD +» - це унікальна пропозиція для українського страхового ринку від СК ПЕРША - пряме врегулювання за договором страхування «Зелена карта»! Якщо під час перебування за кордоном Вашому автомобілю завдано збитків з вини іншого учасника дорожнього руху, витрати на ремонт Вашого автомобіля відшкодує СК ПЕРША - оперативно, не чекаючи винесення судових рішень і компенсації збитку іноземною компанією; «Максимальний захист» - комплексна послуга від СК ПЕРША, яка доповнює поліс «автоцивілки» захистом від ризиків, які не покриває договір ОСЦПВ. Ці ризики пов'язані з експлуатацією автомобіля і можуть привести до додаткових витрат.
В обов'язковому порядку необхідно мати страховий поліс ОСЦПВ. За його відсутність передбачений адміністративний штраф. При виїзді на автомобілі за кордон ви зобов'язані мати поліс «Зелена карта». Решта видів страхування є добровільними, і доцільність їх придбання ви визначаєте для себе самостійно. Зателефонуйте нам - і ми з задоволенням надамо вам пораду і підберемо для вас оптимальний варіант.
Поліс ОСЦПВ ви можете оформити безпосередньо на нашому сайті в електронному вигляді. Така форма поліса визнана Правилами дорожнього руху та іншими законодавчими актами України як повноцінна форма страхового договору. Ви можете також написати нам або зателефонувати за номером, вказаним на сайті - і ми з радістю надамо вам необхідні консультації.
Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне