Життя і здоров’я безцінні – але їхню цінність ми по-справжньому відчуваємо в ті моменти, коли їм заподіяно шкоди. Захворювання і травми, на жаль, зустрічаються досить часто – на транспорті, на виробництві і навіть у побуті.

Особисте страхування дозволяє компенсувати шкоду, заподіяну здоров’ю, або отримати матеріальну компенсацію витрат в непоправних випадках.

Страхування життя і здоров’я громадян може здійснюватися у формі обов’язкового або добровільного страхування. Наприклад, обов’язкове страхування пасажирів здійснюється перевізником, і його вартість уже включена в ціну квитка.

Добровільне особисте страхування має кілька різновидів. Страхування від нещасного випадку передбачає фіксовану виплату залежно від характеру і тяжкості травми. Страхування на випадок захворювання передбачає фіксовану виплату за фактом захворювання (за кожен день непрацездатності або у формі фіксованої суми). Нарешті, добровільне медичне страхування передбачає організацію і оплату медичних послуг у разі захворювання або травми.

Укласти договір особистого страхування може як окремий громадянин, так і підприємство щодо своїх співробітників, а також батьки щодо неповнолітніх дітей.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: в разі укладення договору особистого страхування щодо повнолітніх третіх осіб, від них має бути отримана письмова згода на таке страхування.

Наша компанія здійснює всі види особистого страхування, як обов’язкового, так і добровільного. Кожному клієнту ми готові запропонувати найбільш зручний і вигідний формат співпраці. Для уточнення деталей і оформлення заявки зв’яжіться з нами за телефоном або залиште заявку на сайті.

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Злата Мельник{:}{:ru}Злата Мельник{:}
Злата Мельник
Експерт зі страхування
м. Київ