fbpx

Але мало хто замислюється над тим, що наш будинок, в свою чергу, теж потребує нашого захисту. Страхова компанія «Перша» пропонує вам програму страхування житлових будинків, яка, поза сумнівом, може вас зацікавити.

Страхування будинку передбачає захист від пожеж, стихійних лих, вибуху, наїзду транспортних засобів, падіння предметів (дерев, плодів, льоду з даху), аварій інженерних комунікацій та інших ризиків.

Наша компанія здійснює страхування будинку від пожежі та інших ризиків. Оформити договір страхування ви можете в наших представництвах, або подавши заявку і сплативши договір страхування онлайн. Завдяки такому сервісу, ви зможете заощадити час і оперативно отримати договір страхування в електронному вигляді на e–mail.

Зверніть увагу, що на страхування може бути прийнята тільки будова, зареєстрована в БТІ. При цьому, додатково до договору страхування можуть бути внесені господарські будівлі, що знаходяться на ділянці (гараж, лазня, літня кухня, теплиці, альтанки), а також елементи ландшафтного дизайну (огорожі, садові скульптури, садові доріжки, фонтани, басейни та ін.).

Щоб отримати більш детальну інформацію про страхування нерухомості, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном або за допомогою інших каналів зв’язку.

Не знаєте яку страховку вибрати?
Людмила Коломієць
Людмила Коломієць
Експерт зі страхування
м. Київ