На даний час з АТ “Укргазбанком” підписані і діють партнерскі програми по добровільному страхуванню наземних транспортних засобів, при придбанні нових автомобілів в кредит в автосалонах.

А саме: “Авто в кредит все включено” (нові автомобілі), «Легкий старт+” “Авто в кредит все включено” (нові автомобілі) “Hot Deal” “Партнерьскій”, “Eko Drive_New”. СК “Перша” підготувала договір страхування щодо захисту Вашого автомобіля та додаткового обладнання, що передбачає відшкодування збитків, завданих внаслідок втрати або пошкодження застрахованого автомобіля, а також гарантовану цілодобову підтримку 24/7.

Договором покриваються збитки, завдані внаслідок наступних ризиків:

  1. Дорожньо-транспортна пригода (надалі – ДТП) — подія, що сталася під час руху ТЗ та призвела до будь-якого пошкодження або знищення ТЗ, його окремих складових частин чи ДО.
  2. Інші ризики — певні події, які мають ознаки ймовірності та випадковості настання, а саме: протиправні дії третіх осіб (надалі – ПДТО) — протиправні дії третіх осіб, що спрямовані та/або призвели до умисного знищення, пошкодження, підпалу застрахованого ТЗ та/або його частин, втрати (викрадення) частин ТЗ та/або його ДО (крім незаконного заволодіння ТЗ). Пожежа, вибух, влучення блискавки (надалі – ПВБ), при цьому:
    пожежа — загоряння застрахованого ТЗ внаслідок короткого замикання електричної проводки або перекидання вогню на застрахований ТЗ з інших палаючих об’єктів або самозаймання ТЗ (крім підпалу), вибух — процес дуже швидкого перетворення вибухової речовини у велику кількість стиснутих і нагрітих газів, що розширюючись виконують механічну роботу (руйнування, переміщення, дроблення, викид), влучення блискавки — термічне (прогорання тощо) або механічне пошкодження ТЗ внаслідок електричного розряду, що проходить в атмосфері.
  3. Стихійне лихо (надалі – СЛ) — природне явище, що діє з великою руйнівною силою, завдає матеріальних збитків, визначається на підставі чинного державного класифікатора надзвичайних ситуацій (буря, ураган, смерч, повінь, затоплення, паводок, злива, град, сель, землетрус, зсув, оповзень, осідання ґрунту, обвал, лавина, незвичайні для даної місцевості морози та великі снігопади, дія підґрунтових вод, шторм, цунамі та інші надзвичайні явища природи, класифіковані згідно з класифікатором надзвичайних ситуацій, затвердженим Держспоживстандартом України зі змінами та доповненнями, діючими на дату страхового випадку). Попадання предметів на ТЗ (надалі – ПП) — зовнішній вплив на застрахований ТЗ сторонніх предметів (падіння дерев, льоду, гілок або інших предметів, тварин, птахів).
  4. Незаконне заволодіння ТЗ (надалі – НЗ) — умисне, протиправне вилучення ТЗ з будь-якою метою у власника або законного користувача всупереч їх волі виключно шляхом крадіжки, грабежу чи розбою (з місця стоянки чи під час руху) шляхом запуску двигуна, буксирування, завантажування на інший ТЗ, примусового відсторонення зазначених осіб від керування, примушування їх до початку чи продовження руху тощо. Даний пункт поширюється також на пошкодження застрахованого ТЗ, отримані внаслідок незаконного заволодіння. Таке заволодіння може бути вчинене таємно або відкрито із застосуванням насильства або погроз та з будь-якою метою.

При настанні страхового випадку передбачається виплата по розрахунку фірмового СТО, франшизи – не більше 1% при пошкодженні в
дорожньо – транспортну пригоду в результаті стихійного лиха, пожежі, вибуху, влучення блискавки і іншим додатковим (індивідуально) вибраннним опціям, за ризиком незаконного заволодіння транспортним засобом – не більше 10%.

Актуальний договір співпраці:

Агентський договір “42-А/26-2015/СК від 02.11.2015 р. та додаткови договори до нього № 1.2.


До договору № 06-52 АБ «УКРГАЗБАНК» СТРАХУВАННЯ КАСКО»

Договір № 06-52 АБУКРГАЗБАНК СТРАХУВАННЯ КАСКО

Договір № 06-97 добровільного страхування наземного транспорту ( «Укргазбанк»)


Посилання на програму на сайті банку:

https://www.ukrgasbank.com/ru/private/credits/autocredit/autocredit/


Співпраця з АТ “Укргазбанком” з добровільного страхування майна надає можливість страхування майна -як юридичних, так і фізичних осіб.Застрахувати можливо будинки, квартири, комерційну нерухомість, обладнання, товари в обороті і т.д.

Добровільне страхування майна передбачається в т.ч. в рамках розроблених партнерських програм цільового роздрібного кредитування, а саме: «Житло в кредит» (первинний ринок); «Житло в кредит» (вторинний ринок), «Кредит під заставу нерухомості» (житлова нерухомість).

Співпраця з АТ “Укргазбанком” з добровільного страхування майна надає можливість страхування майна осіб які кредитуються – юридичних, так і фізічних. Добровольное страхування майна передбачається в тому числі в рамках разработанніх партнерських програм цільового роздрібного кредитування, а саме: «Житло в кредит» (первинний ринок), «Житло в кредит» (вторинний ринок).

Актуальний договір співпраці:

Агентський договір “42-А/26-2015/СК від 02.11.2015 р. та додаткови договори до нього № 1.2.


д11-57 МайноФО УкрГаз

д11-60 МайноЮО УкрГаз


Посилання на програму на сайті банку:

https://www.ukrgasbank.com/ipoteka_new/


В рамках співпраці з АТ “Укргазбанком” Ви можете застрахувати своє майно, – квартиру, будинок, комерційну нерухомість, обладнання, товари в обороті і т.д.

ПрАТ «СК« Перша» підготувала договори страхування Вашого майна. Договори добровільного страхування майна могут укладати як фізичні, так і юридичні особи.

Страховим випадком є знищення, пошкодження або втрата застрахованого майна.

Страховими випадками визнаються: знищення, пошкодження або втрата застрахованого майна внаслідок наступних ризиків:

  1. Пожежі, удару блискавки та вибуху, навіть якщо удар блискавки чи вибух не призвели до пожежі, а також внаслідок дії продуктів горіння та заходів пожежегасіння (пожежа – виникнення вогню, здатного самостійно поширюватися, за межами місць спеціально призначених для його розведення і підтримки, пожежі внаслідок протиправних дій третіх осіб (підпалу) є страховим випадком.
  2. Збитки, завдані пожежею, що виникла в результаті стихійних явищ, підлягають відшкодуванню лише в тому випадку, якщо ризик «Стихійні лиха» застраховано). Влучення блискавки – вплива прямого грозового розряду, при якому струм блискавки протікає через елементи застрахованого майна і здійснює термічний, механічний чи електричний (атмосферну перенапругу) вплив, удар кульової блискавки також є страховим випадком, вибуха – процеса виділення великої кількості енергії, що стрімко протікає і супроводжується руйнівною роботою газів (пару), що розширюються, як з виникненням пожежі, так і без її виникнення. Страховим випадком є вибух газу, що використовується в побутових цілях та вибух парових котлів, газових установок). Відшкодуванню підлягають також збитки, що виникли внаслідок заходів, прийнятих для спасіння майна, тушіння пожежі чи для попередження її розповсюдження. Стихійного лиха: смерчу, сильного вітру, сходу снігових лавин, обвалів, селі, каменепадів, повеней, паводків, граду, сильних злив, сильних снігопадів, сильна ожеледь, обледеніння, льодоходу, осідання, підняття ґрунту, затоплення ґрунтовими водами, землетрусу тощо. Збитки завдані пожежею, що виникла в результаті стихійних лих, підлягають відшкодуванню лише в тому випадку, якщо ризик «Пожежа» застраховано. Дії води із водопровідних, каналізаційних, опалювальних, протипожежних (спринклерних) систем або інших гідравлічних систем, проникнення води або інших рідин із сусідніх помешкань, раптових (не викликаних необхідністю їхнього вмикання) спрацьовувань протипожежних систем.
  3. Наїзд наземних транспортних засобів або саморушних машин; впливу водяних транспортних засобів або самохідних плаваючих інженерних споруджень (пошкодження або знищення застрахованого майна, безпосередньо наземними транспортними засобами або саморушними машинами, впливу водяних транспортних засобів або самохідних плаваючих інженерних споруджень). Падіння пілотованих літальних об’єктів – аварія або удар, спричинені падінням на застраховане майно літаків, вертольотів, космічних апаратів, аеростатів, дирижаблів та інших літальних апаратів, їхніх частин, уламків або їхнього вантажу (предметів із них), якщо ці літальні апарати пілотувалися людьми або в них знаходилися люди, хоча б на одному з етапів польоту.
  4. Ризик «Протиправні дії третіх осіб» включає такі події як крадіжки зі зломом, грабежу, нападу з метою заволодіння майном, поєднаного з насильством (розбій), а також умисного знищення або пошкодження майна (вандалізм).

Можлива франшіза – 1%.

Актуальний договір співпраці:

Агентський договір “42-А/26-2015/СК від 02.11.2015 р. та додаткови договори до нього № 1.2.


д11-57 МайноФО УкрГаз

д11-60 МайноЮО УкрГаз


Посилання на програму на сайті банку:

https://www.ukrgasbank.com/ru/corporative/credits/


Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Стицько Людмила{:}{:ru}Стыцько Людмила{:}
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон