fbpx

Страхування квартири — дієвий і доступний спосіб убезпечити себе і своїх близьких від непередбачених і часто непідйомних для сімейного бюджету збитків.

При укладанні договору комплексного страхування, в нього буде включено страхування квартири від затоплення, пожежі, стихійних лих та інших ризиків одночасно. Це дозволить забезпечити максимальний захист квартир. Звичайно, страховка квартири лише від пожежі буде коштувати значно дешевше, але при цьому не будуть покриватися збитки внаслідок затоплення, стихійних лих та ін.

Певні обмеження поширюються на страхування таких категорій майна, як витвори мистецтва, ювелірні вироби, дорогоцінні метали і каміння, хутро та ін.

При укладанні договору складається перелік майна, що знаходиться в застрахованій квартирі, і зазначається його вартість, виходячи зі ступеня зношеності і вартості аналогічного майна на ринку. Якщо ви придбаєте нове майно, або, наприклад, здійсните ремонт в квартирі – ці зміни буде необхідно зазначити в договорі страхування квартири.

Також наполегливо рекомендуємо включити в договір страхування житла опцію страхування цивільної відповідальності перед сусідами за шкоду, заподіяну пожежею або залиттям. Це допоможе вам зберегти добрі відносини з сусідами, і врегулювати наслідки прикрих інцидентів за допомогою страхової компанії.

Зацікавила пропозиція? Тоді зв’яжіться з менеджером за телефоном, він проконсультує з приводу можливості страхування майна від крадіжки або інших непередбачених ситуацій, порадить найбільш вигідну і зручну для вас програму страхування.

Не знаєте яку страховку вибрати?
Євген Сєрік
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя