fbpx

Яким чином це може відбитися на роботі столичного транспорту?

  1. Відтепер в договорі будуть прописані не лише вимоги щодо наявності в транспортному засобі тих чи інших пристосувань, але й чіткі цифрові параметри, які легко вимірювати і контролювати. Зокрема, раніше висувалися лише вимоги щодо наявності в автобусі кондиціонерів; тепер встановлюються чіткі температурні межі – не нижче 15 градусів взимку, не вище 22 – влітку.
  2. Крім вимог щодо кондиціонерів, міська влада висуває ще низку вимог до перевізників. Зокрема, всі водії автобусів мають бути вдягнені в уніформу, уміти надавати першу домедичну допомогу, допомагати мало мобільним людям, спілкуватися з пасажирами державною мовою. Водіям заборонять курити в салоні автобуса, слухати музику і розміщувати плакати, що не мають стосунку до надання транспортних послуг. Натомість в обов’язковому порядку в салоні розмістять інформацію про перевізника, водія, права та обов‘язки водія та пасажирів і способи зворотного зв’язку. Зупинки повинні оголошуватися в автоматичному режимі, українською та англійською мовами. Висуваються вимоги і щодо пасажиромісткості, низького рівня підлоги, наявності в салоні кнопок для сигналу «Зупинка на вимогу».
  3. Договори нового формату підпишуть перевізники, що виграли конкурс на обслуговування 12 столичних маршрутів. Вісім маршрутів будуть обслуговувати приватні перевізники, решту 4 – КП «Київпастранс». З переможцями будуть підписані договори в новому форматі. Іншим перевізникам будуть направлені додаткові угоди, в яких містяться нові нормативи.
  4. Перевізники, що перемогли на тендерах, запропонували місту сучасний рухомий склад. Більшість з них орієнтується на автобуси вітчизняного виробництва. На цьому фоні справжньою подією стала презентація гібридних автобусів VOLVO, які були придбані перевізником в Люксембурзі. Незважаючи на те, що автобуси є вживаними, вони перебувають у чудовому технічному стані і вигідно відрізняються у порівнянні зі старим рухомим складом. Всі автобуси було направлено на маршрут №150.
  5. Нові вимоги не викликають захоплення у перевізників. За їхніми словами, повноцінна реалізація усіх вимог призведе до необхідності повністю оновити рухомий склад. Основні побоювання викликають вимоги щодо наявності кондиціонерів в салоні – адже вітчизняні автобуси ними не комплектуються. Грошей на це перевізники не мають, тож хочуть отримати від міста відповідні субсидії на оновлення рухомого складу, або будуть змушені підвищити вартість проїзду у кілька разів.

Компанія «Перша» пропонує комплекс програм страхування для перевізників, у тому числі – страхування транспортних засобів, які є предметом застави або лізингу.

Київська міська державна адміністрація запроваджує нові правила здійснення пасажирських перевезень.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 порад щодо кермування в холоди
5 порад щодо кермування в холоди
event_note
13.01.2021
Цього року на Водохреща синоптики обіцяють нам справжні хрещенські морози. Можливо, хтось вирушить до
5 порад для подорожуючих до Угорщини
5 порад для подорожуючих до Угорщини
event_note
3.12.2020
Збираєтесь до наших південно-західних сусідів? Сподіваємося, вам допоможуть наші поради. Цю країну
5 порад щодо безпечного користування майном в спеку.
5 порад щодо безпечного користування майном в спеку.
event_note
3.12.2020
Літо радує нас сонячними та спекотними днями. Проте, не завжди така погода приносить радість та
Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне