Літо – час канікул і активного дозвілля. Проте активний спосіб життя несе і певні ризики. Убезпечити себе від подібних неприємностей допомагає поліс страхування від нещасного випадку.

  1. Страхуванням покриваються наслідки будь-яких травматичних ушкоджень: рана, удар, контузія, гостре отруєння, що потребує стаціонарного лікування, опіки або обмороження, укуси тварин або комах, асфіксія, анафілактичний шок, враження струмом. Зазвичай, договором страхування покриваються всі можливі травматичні пошкодження, без розділення на окремі причини їх виникнення.
  2. Страхову суму ви можете встановити на власний розсуд – адже життя і здоров’я не має вартісного виміру. А для страхування третіх осіб (крім ваших неповнолітніх дітей) вам необхідно мати письмову згоду від цих осіб або їх повноважних представників.
  3. Окремо слід передбачити страхове покриття в період виконання травмонебезпечної роботи, занять спортом чи тренувань. Це вважається суттєвим фактором, що впливає на ступінь ризику.
  4. Виплата здійснюється за таблицею виплат, яка визначає відсоток від страхової суми, належний до виплати в залежності від характеру і важкості травми. Наприклад, струс мозку передбачає виплату від 6 до 9%, перелом – від 5 до 20%, і т.п.
  5. За перше півріччя 2020 р. компанія «Перша» здійснила кілька десятків виплат за договорами страхування від нещасних випадків в результаті ДТП, падіння зі сходів, необережне поводження з легкозаймистою речовиною, ураження струмом.

Про подробиці і вартість програми страхування запитуйте в регіональних представництвах СК «Перша».

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 порад щодо поведінки при тепловому ударі.{:}{:ru}5 советов о правилах поведения при тепловом ударе.{:}
5 порад щодо поведінки при тепловому ударі.
event_note
3.12.2020
Перегрілися на сонці, відчуваєте слабкість, спрагу? Підвищилася температура, почервоніла шкіра?
{:uk}5 порад щодо безпечних занять зимовими видами спорту{:}{:ru}5 советов по безопасности занятий зимними видами спорта{:}
5 порад щодо безпечних занять зимовими видами спорту
event_note
16.02.2021
Зима дарує нам можливість заняття улюбленими видами спорту, які недоступні в інші пори року. Фізичні
{:uk}5 порад, як уникнути неприємностей в дорозі, подорожуючи з дітьми.{:}{:ru}5 советов, как избежать неприятностей в дороге, путешествуя с детьми.{:}
5 порад, як уникнути неприємностей в дорозі, подорожуючи з дітьми.
event_note
3.12.2020
Відпочинок з дітьми – це незабутні враження і спогади на все життя. Проте, варто дотримуватися певних
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці