fbpx

Як убезпечитися в спеку? Наші 5 порад до вашої уваги!

  1. Намагайтеся обмежити час перебування на відкритому повітрі у найспекотніший час доби – з 12 до 15 години. Якщо ж цього уникнути не вдається – обов’язково захищайте голову від сонця капелюхом чи іншим головним убором.
  2. Пийте якомога більше рідини, бажано – артезіанської або мінеральної води. А от від кави, алкоголю та солодких газованих напоїв варто утриматися – вони ще більше зневоднюють організм, і можуть погіршити самопочуття.
  3. Особи, що страждають на хронічні захворювання, повинні подбати про себе на випадок погіршення здоров’я. Завжди майте при собі напоготові ваш традиційний набір ліків. Також не зайвим буде підготувати екстрену інформацію на окремому аркуші, де зазначити своє прізвище та ім’я, домашню адресу і контактні телефони родичів. Такий аркуш варто тримати в гаманці або сумці.
  4. При користуванні автомобілем завжди провітрюйте салон перед тим, як рушити з місця. Не залишайте на сонці дезодоранти та запальнички – вони можуть вибухнути. Також не залишайте у спеку в салоні дітей та домашніх тварин – для них це може бути смертельно небезпечно!
  5. Якщо ви користуєтеся кондиціонерами – дотримуйтесь оптимальної температури в приміщенні, що відрізняється від температури на вулиці не більше ніж на 10 градусів. Стежте за тим, аби не сидіти під холодними струменями повітря або на протязі – це може призвести до застудних захворювань.

В Україну нарешті прийшло літо, і стовпчики термометрів впевнено сягнули 30-градусної позначки.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
Вакцина від COVID стає доступною
Вакцина від COVID стає доступною
event_note
30.07.2021
Все більше пунктів вакцинації відкривається в Україні. Відтепер отримати щеплення від
5 правил безпечної поведінки на пляжі.
5 правил безпечної поведінки на пляжі.
event_note
3.12.2020
Багато хто з нас віддає перевагу відпочинку біля води. Ми хочемо дати вам кілька порад, як убезпечити себе
5 порад для тих, хто вирушає за грибами
5 порад для тих, хто вирушає за грибами
event_note
3.12.2020
Середина осені. Для
Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне