fbpx

У літню спеку так часто хочеться опинитися в прохолодному приміщенні! Проте, не варто зловживати холодним повітрям від кондиціонерів, адже це може призвести до застудних захворювань.

  1. Уникайте різких перепадів температури. Якщо вам треба вийти на спекотну вулицю – вимкніть кондиціонер заздалегідь, і за можливості додатково відчиніть вікно. Таким чином, ви зробите перепад температур меншим.
  2. Не виставляйте температуру приладу на мінімальне значення. Зважайте, що найбільш комфортною для організму є температура повітря 22-24 градуси. Натомість, потік холодного повітря може спричинити застуду або нервовий спазм, що призведе до больового синдрому.
  3. Якщо ви щойно повернулися з вулиці, якою б не була спокуса потрапити у прохолоду – спочатку адаптуйтесь до кімнатної температури, щоб уникнути стресу від більш різких перепадів температури.
  4. Відрегулюйте потік повітря, щоб ніхто в приміщенні не потрапляв під обдув. Регулярно провітрюйте приміщення, адже кондиціонер переганяє виключно повітря, що є в кімнаті, і не забезпечує надходження свіжого повітря.
  5. Не перевантажуйте мережу. Кондиціонер – доволі потужний побутовий прилад, і вмикання одночасно з ним ще якихось електроприладів може призвести до короткого замикання чи пожежі.

І не забувайте укласти договір страхування квартири з компанією «Перша»! Подробиці – в наших регіональних представництвах!

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 порад щодо страхування майна.
5 порад щодо страхування майна.
event_note
3.12.2020
Чи доводилося вам винаймати житло або офіс? Як убезпечити свої інтереси, якщо випадково чужому майну
Штраф за конденсат з кондиціонерів: 5 фактів, які варто знати.
Штраф за конденсат з кондиціонерів: 5 фактів, які варто знати.
event_note
25.06.2021
Бажаєте встановити кондиціонер, щоб врятуватися від спеки? Будьте уважні, адже незабаром
5 порад, як захиститися від злодіїв.
5 порад, як захиститися від злодіїв.
event_note
3.12.2020
Щороку в Україні фіксують
Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне