fbpx

У літню спеку так часто хочеться опинитися в прохолодному приміщенні! Проте, не варто зловживати холодним повітрям від кондиціонерів, адже це може призвести до застудних захворювань.

  1. Уникайте різких перепадів температури. Якщо вам треба вийти на спекотну вулицю – вимкніть кондиціонер заздалегідь, і за можливості додатково відчиніть вікно. Таким чином, ви зробите перепад температур меншим.
  2. Не виставляйте температуру приладу на мінімальне значення. Зважайте, що найбільш комфортною для організму є температура повітря 22-24 градуси. Натомість, потік холодного повітря може спричинити застуду або нервовий спазм, що призведе до больового синдрому.
  3. Якщо ви щойно повернулися з вулиці, якою б не була спокуса потрапити у прохолоду – спочатку адаптуйтесь до кімнатної температури, щоб уникнути стресу від більш різких перепадів температури.
  4. Відрегулюйте потік повітря, щоб ніхто в приміщенні не потрапляв під обдув. Регулярно провітрюйте приміщення, адже кондиціонер переганяє виключно повітря, що є в кімнаті, і не забезпечує надходження свіжого повітря.
  5. Не перевантажуйте мережу. Кондиціонер – доволі потужний побутовий прилад, і вмикання одночасно з ним ще якихось електроприладів може призвести до короткого замикання чи пожежі.

І не забувайте укласти договір страхування квартири з компанією «Перша»! Подробиці – в наших регіональних представництвах!

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
Штраф за конденсат з кондиціонерів: 5 фактів, які варто знати.
Штраф за конденсат з кондиціонерів: 5 фактів, які варто знати.
event_note
25.06.2021
Бажаєте встановити кондиціонер, щоб врятуватися від спеки? Будьте уважні, адже незабаром
5 порад щодо безпечного користування майном в спеку.
5 порад щодо безпечного користування майном в спеку.
event_note
3.12.2020
Літо радує нас сонячними та спекотними днями. Проте, не завжди така погода приносить радість та
5 порад щодо страхування майна.
5 порад щодо страхування майна.
event_note
3.12.2020
Чи доводилося вам винаймати житло або офіс? Як убезпечити свої інтереси, якщо випадково чужому майну
Не знаєте яку страховку вибрати?
Інна Бостан
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці