fbpx

Бажаєте встановити кондиціонер, щоб врятуватися від спеки? Будьте уважні, адже незабаром за витікання конденсованої вологи може бути запроваджено штраф.

  1. Законопроект №4619, який уже встигли прозвати «Законом про кондиціонери», може бути винесений на розгляд парламенту. Документ пройшов погодження в комітетах Верховної Ради.
  2. У випадку, якщо з кондиціонерів на голови перехожим буде капати конденсат, на власника пристрою буде накладено штраф у 1700 грн. (100 неоподатковуваних мінімумів), а за повторне порушення – сума штрафу збільшиться вдвічі. Це стосується як фізичних, так і юридичних осіб.
  3. Конденсат буде дозволено виводити у зливову або побутову каналізацію, а також резервуари, обладнані та розміщені таким чином, щоб збирати конденсат та не допускати його витоку або поширення іншим чином.
  4. Вимоги (приписи) щодо порушення правил розміщення кондиціонерів видаватимуть головні інспектори будівельного нагляду центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
  5. Орган державного архітектурно-будівельного нагляду розглядатиме справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням законодавства з питань надання документів, необхідних для здійснення будівництва, виведенням конденсату від розміщених на фасадах будинків (будівель, споруд) приладів охолодження (кондиціонерів) у не пристосовані для цього місця, і накладає відповідні санкції.

Штраф за конденсат з кондиціонерів: 5 фактів, які варто знати.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 порад, як захиститися від злодіїв.
5 порад, як захиститися від злодіїв.
event_note
3.12.2020
Щороку в Україні фіксують
5 порад щодо страхування майна.
5 порад щодо страхування майна.
event_note
3.12.2020
Чи доводилося вам винаймати житло або офіс? Як убезпечити свої інтереси, якщо випадково чужому майну
5 порад щодо безпечного користування майном в спеку.
5 порад щодо безпечного користування майном в спеку.
event_note
3.12.2020
Літо радує нас сонячними та спекотними днями. Проте, не завжди така погода приносить радість та
Не знаєте яку страховку вибрати?
Євген Сєрік
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя