Кабмін вирішив надати допомогу бізнесменам-початківцям. Зокрема, рішенням уряду були збільшені розміри державної субсидії новоствореним фермерським господарствам на одиницю оброблюваних угідь. Розглянемо більш детально основні аспекти цих нововведень.

  1. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, аграрії зможуть отримати субсидію в сумі 5000 гривень на гектар для розвитку невеликих сімейних ферм. У той же час загальна сума допомоги не може перевищувати 100 000 гривень на одне господарство.
  2. Крім того, держава надасть українцям фінансову допомогу для організації власного бізнесу. Громадяни, які бажають розвивати власну справу, однак не мають для цього необхідних ресурсів, зможуть отримати безвідсоткову допомогу на поворотній основі. Це рішення уряду допоможе забезпечити рівні умови на ринку по залученню дешевих ресурсів для розвитку і становлення фермерських господарств. Фінансова допомога для організації свого бізнесу буде надаватися на придбання обладнання і матеріалів. Шмигаль уточнив, що такий механізм має запрацювати з січня 2022 року.
  3. Нагадаємо, що в рамках заходів щодо стимулювання агробізнесу наприкінці 2020 року було ухвалено закон, яким зменшується ставка ПДВ в аграрному секторі з 20 до 14 відсотків. Таким чином, переробніпідприємствазможутьзаощадити6%витратпризакупівліпродукціїзарахунокменшихподатковихзобов’язаньвиробника, що зменшить потребу в схемах дляоптимізаціїподатковихзобов’язань.
  4. На 2021рік забюджетною програмою”Фінансовапідтримкасільгосптоваровиробників”за напрямом “Фінансовапідтримказаходівв агропромисловому комплексі” передбачено 1,2 млрд грн. 15 квітня Мінекономіки в рамках цього фінансування затвердило розподіл коштів в розмірі 85,9млн грн. для компенсації суб’єктам господарювання агропромислового комплексу за фактично сплачені відсотки за користування кредитами всічні-березні 2021 року. Ці кошти отримають загалом 863 позичальника.
  5. 21 квітня Мінекономіки припинило діяльність в сфері управління аграрним сектором. Ці повноваження будуть передані відновленому Міністерству аграрної політики та продовольства.
Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!{:}{:ru}5 преимуществ добровольного медицинского страхования – именно для вас!{:}
5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!
event_note
3.12.2020
Вас не влаштовує якість обслуговування в поліклініці за місцем проживання? У вас немає часу сидіти в
Страхова компанія «Перша» здійснила велику виплату за договором страхування «автоцивілки».
Страхова компанія «Перша» здійснила велику виплату за договором страхування «автоцивілки».
event_note
11.06.2020
Водій вантажівки, щодо якої був оформлений поліс ОСЦПВ в компанії «Перша», допустив зіткнення з
{:uk}5 порад щодо зменшення ризику угону автомобіля{:}{:ru}5 советов по уменьшению риска угона автомобиля{:}
5 порад щодо зменшення ризику угону автомобіля
event_note
3.12.2020
На жаль, міська інфраструктура не дуже сприяє автомобілістам. Паркінгів недостатньо, тож доводиться
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя