fbpx

Про це заявили чиновники міністерства після відвідання Крюківського вагонобудівного заводу в Кременчуці.

  1. Міністерство взяло на себе зобов’язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів.
  2. В якості першочергового завдання на підприємстві було розміщено замовлення на виготовлення 100 нових пасажирських вагонів. Вагонобудівники виконують це замовлення без вихідних.
  3. Серед нових форматів, запропонованих очільниками міністерства — капсульні вагони, у рази комфортніші за звичні плацкарт чи класичне купе. Це абсолютно новий формат пасажирських вагонів, і Україна може стати в числі перших, хто випробує цей формат.
  4. З боку міністерства передбачається запровадження заходів з метою заохочення попиту з боку бізнесу. Зокрема, міністерство отримало повноваження, які дозволять швидше оформлювати рухомий склад, забороняти експлуатацію зношених вагонів, і за рахунок цього сформувати потребу на тисячі вантажних вагонів.
  5. Наразі в деяких регіонах України розробляються проекти з відновлення приміського залізничного руху. Зокрема, в Києві планується впровадження наскрізних рейсів, що з’єднають міста-супутники столиці – Ірпінь, Бучу, Боярку, Вишневе, Бориспіль, Бровари, а в перспективі – Вишгород і Обухів. Основною перешкодою для реалізації проекту є нестача якісного рухомого складу. На минулому тижні для випробувань в Україну було доставлено два поїзди виробництва швейцарської компанії Stadler. Ці потяги зібрані в Білорусі, але в разі успішних випробувань подальше виробництво буде здійснюватися в Україні. Нібито швейцарці уже визначилися із заводом, на потужностях якого будуть збирати сучасні комфортні електрички.

Компанія «ПЕРША» пропонує страхування залізничного транспорту, у тому числі такого, що є предметом кредиту, застави або лізингу.

Міністерство інфраструктури планує прорив у вітчизняному вагонобудуванні.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 порад убезпечення оселі взимку.{:}{:ru}5 советов по обеспечению безопасности дома зимой. {:}
5 порад убезпечення оселі взимку.
event_note
22.01.2021
З настанням довгоочікуваних холодів зросла імовірність виникнення аварійних ситуацій в житлових
{:uk}5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!{:}{:ru}5 преимуществ добровольного медицинского страхования – именно для вас!{:}
5 переваг добровільного медичного страхування – саме для вас!
event_note
3.12.2020
Вас не влаштовує якість обслуговування в поліклініці за місцем проживання? У вас немає часу сидіти в
{:uk}5 порад, що робити, якщо ваш автомобіль евакуювали на штрафмайданчик{:}{:ru}5 советов, что делать, если ваш автомобиль эвакуировали на штрафплощадку{:}
5 порад, що робити, якщо ваш автомобіль евакуювали на штрафмайданчик
event_note
3.12.2020
Не знайшли своєї автівки в тому місці, де її припаркували? Що ж, можливо, вона стала «здобиччю»
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Стицько Людмила{:}{:ru}Стыцько Людмила{:}
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон