fbpx

Про це заявили чиновники міністерства після відвідання Крюківського вагонобудівного заводу в Кременчуці.

  1. Міністерство взяло на себе зобов’язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів.
  2. В якості першочергового завдання на підприємстві було розміщено замовлення на виготовлення 100 нових пасажирських вагонів. Вагонобудівники виконують це замовлення без вихідних.
  3. Серед нових форматів, запропонованих очільниками міністерства — капсульні вагони, у рази комфортніші за звичні плацкарт чи класичне купе. Це абсолютно новий формат пасажирських вагонів, і Україна може стати в числі перших, хто випробує цей формат.
  4. З боку міністерства передбачається запровадження заходів з метою заохочення попиту з боку бізнесу. Зокрема, міністерство отримало повноваження, які дозволять швидше оформлювати рухомий склад, забороняти експлуатацію зношених вагонів, і за рахунок цього сформувати потребу на тисячі вантажних вагонів.
  5. Наразі в деяких регіонах України розробляються проекти з відновлення приміського залізничного руху. Зокрема, в Києві планується впровадження наскрізних рейсів, що з’єднають міста-супутники столиці – Ірпінь, Бучу, Боярку, Вишневе, Бориспіль, Бровари, а в перспективі – Вишгород і Обухів. Основною перешкодою для реалізації проекту є нестача якісного рухомого складу. На минулому тижні для випробувань в Україну було доставлено два поїзди виробництва швейцарської компанії Stadler. Ці потяги зібрані в Білорусі, але в разі успішних випробувань подальше виробництво буде здійснюватися в Україні. Нібито швейцарці уже визначилися із заводом, на потужностях якого будуть збирати сучасні комфортні електрички.

Компанія «ПЕРША» пропонує страхування залізничного транспорту, у тому числі такого, що є предметом кредиту, застави або лізингу.

Міністерство інфраструктури планує прорив у вітчизняному вагонобудуванні.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
10 найкращих країн для гірськолижного відпочинку.
10 найкращих країн для гірськолижного відпочинку.
event_note
22.01.2021
Цілий рік чекали на зиму, і тепер рахуєте дні до відльоту на гірськолижний курорт? Уже відвідали
Літня погода продовжує дивувати змінами настрою.
Літня погода продовжує дивувати змінами настрою.
event_note
6.08.2021
Поки одні регіони потерпають від 30-градусної спеки, в інших панує негода. Останніми днями
Паспорти вакцинації: 5 кроків до впровадження.
Паспорти вакцинації: 5 кроків до впровадження.
event_note
28.04.2021
Європейські чиновники прагнуть запустити проект «паспортів вакцинації» до початку
Не знаєте яку страховку вибрати?
Євген Сєрік
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя