fbpx

Про це заявили чиновники міністерства після відвідання Крюківського вагонобудівного заводу в Кременчуці.

  1. Міністерство взяло на себе зобов’язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів.
  2. В якості першочергового завдання на підприємстві було розміщено замовлення на виготовлення 100 нових пасажирських вагонів. Вагонобудівники виконують це замовлення без вихідних.
  3. Серед нових форматів, запропонованих очільниками міністерства — капсульні вагони, у рази комфортніші за звичні плацкарт чи класичне купе. Це абсолютно новий формат пасажирських вагонів, і Україна може стати в числі перших, хто випробує цей формат.
  4. З боку міністерства передбачається запровадження заходів з метою заохочення попиту з боку бізнесу. Зокрема, міністерство отримало повноваження, які дозволять швидше оформлювати рухомий склад, забороняти експлуатацію зношених вагонів, і за рахунок цього сформувати потребу на тисячі вантажних вагонів.
  5. Наразі в деяких регіонах України розробляються проекти з відновлення приміського залізничного руху. Зокрема, в Києві планується впровадження наскрізних рейсів, що з’єднають міста-супутники столиці – Ірпінь, Бучу, Боярку, Вишневе, Бориспіль, Бровари, а в перспективі – Вишгород і Обухів. Основною перешкодою для реалізації проекту є нестача якісного рухомого складу. На минулому тижні для випробувань в Україну було доставлено два поїзди виробництва швейцарської компанії Stadler. Ці потяги зібрані в Білорусі, але в разі успішних випробувань подальше виробництво буде здійснюватися в Україні. Нібито швейцарці уже визначилися із заводом, на потужностях якого будуть збирати сучасні комфортні електрички.

Компанія «ПЕРША» пропонує страхування залізничного транспорту, у тому числі такого, що є предметом кредиту, застави або лізингу.

Міністерство інфраструктури планує прорив у вітчизняному вагонобудуванні.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 порад щодо безпечної їзди у спеку{:}{:ru}5 советов по безопасности поездок в жару{:}
5 порад щодо безпечної їзди у спеку
event_note
3.12.2020
Здається, їздити по літній дорозі у сонячний день – саме задоволення. Проте підступна спека може
{:uk}5 порад щодо безпечних занять зимовими видами спорту{:}{:ru}5 советов по безопасности занятий зимними видами спорта{:}
5 порад щодо безпечних занять зимовими видами спорту
event_note
16.02.2021
Зима дарує нам можливість заняття улюбленими видами спорту, які недоступні в інші пори року. Фізичні
{:uk}Уряд планує запровадити підтримку новоствореним фермерським господарствам: 5 ключових аспектів{:}{:ru}Правительство планирует внедрить систему поддержки вновь созданным фермерским хозяйствам. 5 ключевых аспектов. {:}
Уряд планує запровадити підтримку новоствореним фермерським господарствам: 5 ключових аспектів
event_note
5.05.2021
Кабмін вирішив надати допомогу бізнесменам-початківцям. Зокрема, рішенням уряду були
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Білічук Ілона{:}{:ru}Биличук Илона{:}
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне