fbpx

Про це заявили чиновники міністерства після відвідання Крюківського вагонобудівного заводу в Кременчуці.

  1. Міністерство взяло на себе зобов’язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів.
  2. В якості першочергового завдання на підприємстві було розміщено замовлення на виготовлення 100 нових пасажирських вагонів. Вагонобудівники виконують це замовлення без вихідних.
  3. Серед нових форматів, запропонованих очільниками міністерства — капсульні вагони, у рази комфортніші за звичні плацкарт чи класичне купе. Це абсолютно новий формат пасажирських вагонів, і Україна може стати в числі перших, хто випробує цей формат.
  4. З боку міністерства передбачається запровадження заходів з метою заохочення попиту з боку бізнесу. Зокрема, міністерство отримало повноваження, які дозволять швидше оформлювати рухомий склад, забороняти експлуатацію зношених вагонів, і за рахунок цього сформувати потребу на тисячі вантажних вагонів.
  5. Наразі в деяких регіонах України розробляються проекти з відновлення приміського залізничного руху. Зокрема, в Києві планується впровадження наскрізних рейсів, що з’єднають міста-супутники столиці – Ірпінь, Бучу, Боярку, Вишневе, Бориспіль, Бровари, а в перспективі – Вишгород і Обухів. Основною перешкодою для реалізації проекту є нестача якісного рухомого складу. На минулому тижні для випробувань в Україну було доставлено два поїзди виробництва швейцарської компанії Stadler. Ці потяги зібрані в Білорусі, але в разі успішних випробувань подальше виробництво буде здійснюватися в Україні. Нібито швейцарці уже визначилися із заводом, на потужностях якого будуть збирати сучасні комфортні електрички.

Компанія «ПЕРША» пропонує страхування залізничного транспорту, у тому числі такого, що є предметом кредиту, застави або лізингу.

Міністерство інфраструктури планує прорив у вітчизняному вагонобудуванні.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 порад для подорожуючих в Албанію.
5 порад для подорожуючих в Албанію.
event_note
3.12.2020
Албанія поки що не входить до числа ретельно вивчених туристичних напрямків, тому варто сказати кілька
5 порад по догляду за автомобілем у спеку
5 порад по догляду за автомобілем у спеку
event_note
28.05.2021
Наближається літо, коли денна температура може сягати позначки 30 градусів і вище. Чи
Експерти аграрного ринку оцінили, що тільки 3-4% агровиробників готові застрахуватися
Експерти аграрного ринку оцінили, що тільки 3-4% агровиробників готові застрахуватися
event_note
12.06.2020
Незважаючи на високу готовність страхових компаній працювати на цьому ринку, аграрії не
Не знаєте яку страховку вибрати?
Інна Бостан
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці