fbpx

Поки одні регіони потерпають від 30-градусної спеки, в інших панує негода. Останніми днями в Україні через стихію знеструмлені 529 населених пунктів у семи областях.

Нещодавно ми говорили про те, як убезпечити своє майно під час літньої негоди. Не варто забувати і про особисту безпеку, адже бурі та зливи дуже часто призводять до травм і тілесних ушкоджень.

  1. Уникайте перебування під час грози або сильного вітру під високими деревами. Є небезпека що вітер повалить дерево або зламає важку гілку, яка може впасти і заподіяти травму. Крім того, у високе дерево з більшою імовірністю може влучити блискавка. Особливо небезпечними є дуб, тополя, сосна та ялина; а ось клен і верба найменше притягують блискавки.
  2. Перебування в автомобілі є доволі безпечним, але також варто стежити, щоб транспортний засіб був припаркований в такому місці, де йому б не могли зашкодити падаючі дерева та гілки, майно, зірване вітром з балконів та вивісок, а також потоки води і бруду зі схилів.
  3. Будьте гранично обережні з обірваними дротами електропередач. Якщо побачили обрив дротів – не підходьте близько, і не намагайтеся самотужки усунути небезпеку. Краще терміново викличте аварійну службу електромережі або загін ДСНС.
  4. Під час грози категорично заборонено купатися у відкритих водоймах – адже вода добре проводить електричний струм. Навіть якщо ви знаходитеся в човні – намагайтеся якомога швидше дістатися берега.
  5. Уникайте спілкування по мобільнику. Краще взагалі вимкнути всі девайси і не користуватися ними під час грози – це буде безпечно і для вас, і для ваших мобільних пристроїв. Так само, не користуйтеся під час грози електроприладами.

І не забувайте, що страхування від нещасного випадку покриває серед іншого і наслідки травм, отриманих в результаті стихійних явищ.

Літня погода продовжує дивувати змінами настрою.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
Київ хоче інвестувати у розвиток туризму
Київ хоче інвестувати у розвиток туризму
event_note
21.07.2021
Влада Києва розробила проект міської цільової програми розвитку туризму на 2022 – 2024 роки. На реалізацію
5 порад, що робити, якщо ваш автомобіль евакуювали на штрафмайданчик
5 порад, що робити, якщо ваш автомобіль евакуювали на штрафмайданчик
event_note
3.12.2020
Не знайшли своєї автівки в тому місці, де її припаркували? Що ж, можливо, вона стала «здобиччю»
Темпи оновлення сільськогосподарської техніки продовжують скорочуватися
Темпи оновлення сільськогосподарської техніки продовжують скорочуватися
event_note
20.07.2021
Кількість нових комбайнів, придбаних українськими аграріями, продовжує зменшуватися, повідомляють
Не знаєте яку страховку вибрати?
Людмила Коломієць
Людмила Коломієць
Експерт зі страхування
м. Київ