fbpx

 

Інформація про страховий продукт «Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за внутрішніми договорами»

За цим страховим продуктом страховик укладає договори обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі – Договір страхування та/або Договір), що укладаються відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – Закон про ОСЦПВ) та діють виключно на території України.

1. Об’єкт страхування

Об’єктом страхування є відповідальність за шкоду, заподіяну внаслідок використання забезпеченого транспортного засобу (далі – забезпеченого ТЗ) особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, життю, здоров’ю та/або майну потерпілих осіб внаслідок настання страхового випадку.

2. Страхові ризики та обмеження страхування

Страховим випадком є дорожньо-транспортна пригода (далі – ДТП) за участю забезпеченого ТЗ, внаслідок якої у особи, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, виник обов’язок відшкодувати шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та/або майну потерпілих осіб.
Обмеження страхування:
Договором страхування можуть бути передбачені наступні обмеження (кожне окремо, декілька разом або всі одночасно), які зазначаються в Договорі з уточненням «Застосовується» або «Не застосовується»:
— забезпечений ТЗ не використовується з метою надання платних послуг з перевезення пасажирів та/або вантажів. Під «наданням платних послуг з перевезення пасажирів та/або вантажів» розуміється експлуатація ТЗ в режимі «таксі»;
— до керування забезпеченого ТЗ не допускаються особи, вік яких становить менше або більше, ніж визначено Договором;
— максимальний пробіг забезпеченого ТЗ протягом дії Договору не перевищує розмір, зазначений в Договорі.
Якщо в Індивідуальній частині Договору страхування не зазначено якесь з перелічених обмежень, то страховиком не застосовується таке обмеження до такого Договору страхування.

3. Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

Розмір страхової суми становить:
• за шкоду, заподіяну майну потерпілих осіб:
250 000,00 (двісті п’ятдесят тисяч) гривень на одну потерпілу особу та
1 250 000,00 (один мільйон двісті п’ятдесят тисяч) гривень на один страховий випадок незалежно від кількості потерпілих осіб;
• за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих осіб:
500 000,00 (п’ятсот тисяч) гривень на одну потерпілу особу та
5 000 000,00 (п’ять мільйонів) гривень на один страховий випадок незалежно від кількості потерпілих осіб.

4. Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Мінімально можливий розмір страхової премії – 45,00 грн.
Максимально можливий розмір страхової премії – 80 000, 00 грн.
Розмір страхової премії за Договором визначається на підставі діючого Тарифного керівництва за страховим продуктом «Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за внутрішніми договорами», розробленого та затвердженого страховиком з дотриманням вимог законодавства у сфері страхування, у тому числі з урахуванням потреби забезпечення виконання вимог законодавства щодо платоспроможності страховика, формування гарантійних фондів МТСБУ та інших встановлених законодавством вимог.

5. Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

Франшиза за даним страховим продуктом не застосовується

6. Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в
дію та період(и) страхування (за наявності)]

Територія дії Договору: Україна, окрім: тимчасово окупованих територій; територій, на яких органи визнаної державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження на момент настання події, що має ознаки страхового випадку; території та населені пункти, які розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій будь-якого характеру.
Строк дії внутрішнього договору страхування:
• для транспортних засобів з постійною державною реєстрацією Договір укладається строком на 6 місяців або 12 місяців (один рік);
• укладення внутрішнього договору на строк менше шести місяців (строком на 15 календарних днів, 21 календарний день, один місяць, два місяці, три місяці, чотири місяці, п’ять місяців) допускається виключно щодо транспортних засобів:
1) незареєстрованого відповідно до Закону України «Про дорожній рух» — на час до його реєстрації;
2) який тимчасово перебуває на території України та зареєстрований в іноземній державі, — на час його перебування на території України.
Договір набирає чинності з дати і часу початку строку його дії, визначених у такому Договорі, але не раніше дати і часу внесення запису про такий Договір до Єдиної централізованої бази даних МТСБУ (далі — ЄЦБД МТСБУ), та припиняється о 24 годині дати, визначеної таким Договором як дата припинення строку дії Договору

7. Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

За невиконання або виконання неналежним чином прийнятих на себе зобов’язань Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
Страхувальник, який під час укладення Договору надав відомості що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії за Договором, які виявилися недостовірними, що призвело до зменшення розміру страхової премії за Договором, зобов’язаний сплатити страховику, який здійснив страхову виплату, штраф у п’ятикратному розмірі страхової премії за таким Договором, але не більше 50 (п’ятдесяти) відсотків розміру страхової виплати.
Якщо умовами Договору страхування передбачені обмеження щодо умов використання забезпеченого ТЗ, крім передбачених статтею 13 Закону про ОСЦПВ, особа, яка спричинила ДТП та використовувала забезпечений транспортний засіб з порушенням таких умов, зобов’язана сплатити страховику, який здійснив страхову виплату, штраф у десятикратному розмірі страхової премії за таким Договором, але не більше 50 (п’ятдесяти) відсотків такої страхової виплати.
У разі якщо невиконання (неналежне виконання) відповідною особою обов’язку, передбаченого частиною другою статті 33 Закону про ОСЦПВ, призвело до порушення строку здійснення страхової виплати, Страховик, який здійснив страхову виплату, має право отримати від такої особи відшкодування в розмірі збитків, понесених страховиком відповідно до частини восьмої статті 34 Закону про ОСЦПВ.

8. Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується
разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Страховий продукт не пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

9. Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

Знижки та акційні пропозиції за цим страховим продуктом не надаються

10. Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії

До інформації, яка має істотне значення для оцінки страхового ризику відносяться відомості про:
марку/модель, дані забезпеченого ТЗ відповідно до реєстраційних документів такого ТЗ;
власника та допущених до керування ТЗ водіїв (вік, водійський стаж);
сферу та/або вид діяльності в якій задіяний ТЗ (зокрема чи використовується він для виконання кур’єрських послуг або належить кур’єрській службі, чи може надаватися в прокат або належить прокатній організації, чи може ТЗ використовуватись з метою надання платних послуг з перевезення пасажирів та/або вантажів (зокрема для перевезення пасажирів на маршрутах) та/або в якості таксі (зокрема в сервісах Uklon, UBER, BOLT та інших подібних) тощо);
бажані умови страхового покриття;
історію дорожньо-транспортних пригод з вини страхувальника та/або власника (власників) транспортного засобу;
всі діючи договори страхування відносно забезпеченого ТЗ;
максимальний пробіг забезпеченого ТЗ протягом дії Договору;
належність страхувальника до пільгової категорії;
іншу інформацію, яка дозволяє оцінити ймовірність настання страхового випадку та можливі розміри завданих збитків.

11. Порядок укладення та оплати договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Порядок укладення Договору страхування
1. Договори страхування укладаються із особами, які можуть бути страхувальниками відповідно до законодавства, за умови наявності у потенційного страхувальника (іншої особи, визначеної у Договорі страхування, уключаючи особу, відповідальність якої застрахована) страхового інтересу, пов’язаного з об’єктом страхування.
2. Договір страхування укладається виключно в письмовій формі з дотриманням вимог Цивільного кодексу України, установлених до письмової форми правочину, та створюється в паперовій формі або у формі електронного документа згідно із законами України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» та Положення НБУ «Про використання електронного підпису та електронної печатки», на підставі письмової або зробленої іншим чином заяви страхувальника.
3. Договір страхування складається з публічної частини Договору, якою є загальні умови страхового продукту (далі — ЗУСП), що відповідають умовам Закону про ОСЦПВ, та індивідуальної частини Договору — Страхового поліса (Поліса). Страховий поліс є документом, що посвідчує укладення Договору.
4. Перед укладенням Договору страхування страховик забезпечує страхувальника доступною та вичерпною інформацією про страховий продукт, страховика та страхового посередника, якщо Договір страхування укладається за його участю, з урахуванням специфіки страхового продукту та потреб клієнта, в тому числі шляхом розміщення такої інформації на веб-сайті страховика / страхового посередника.
5. Для укладення Договору страхування страхувальник надає страховику (страховому посереднику) відомості, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії за таким Договором. Також страхувальник повідомляє страховику (страховому посереднику) інші відомості, необхідні для оформлення Договору страхування (відомості про страхувальника, про ТЗ щодо якого укладається Договір страхування, дата початку дії Договору страхування та строк страхування тощо).
6. При укладенні Договору страхування у паперовій формі, страховик формує Індивідуальну частину Договору страхування (Поліс) на підставі наданих страхувальником даних та реєструє заявку на Поліс в ЄЦБД МТСБУ для отримання номеру для Договору страхування. Після ознайомлення страхувальника з Полісом та отримання від нього підтвердження, що вся інформація відображена вірно, страховик реєструє Страховий поліс в ЄЦБД МТСБУ, роздруковує Індивідуальну частину Договору страхування і Сторони Договору підписують її власноручними підписами та скріплюють печатками в разі їх наявності. страхувальнику надається примірник Договору страхування одразу після його підписання обома Сторонами.
7. Порядок укладення Договору страхування у формі електронного документу.
Укладення Договору через інформаційно-телекомунікаційну систему (далі — ІТС) страховика/страхового посередника передбачає наступні етапи:
• страхувальник, попередньо ознайомившись з інформацією про страховий продукт, страховика (страхового посередника)
вносить/вводить інформацію про себе та об`єкт страхування відповідно до усіх обов’язкових параметрів/полів електронної форми для формування пропозиції укласти електронний Договір страхування;
• страховик на підставі отриманої через ІТС інформації формує пропозицію укласти Договір страхування (далі – Пропозиція) у формі проекту Страхового поліса, яку реєструє в ЄЦБД МТСБУ та надсилає страхувальнику. Така пропозиція є чинною до закінчення доби, в якій її було сформовано, але не пізніше дати і часу початку дії Договору;
• одночасно з Пропозицією страхувальнику надсилається на зазначену ним адресу електронної пошти або номер мобільного
телефону одноразовий ідентифікатор;
• безумовним прийняттям (акцептом) страхувальником умов Пропозиції вважається підписання страхувальником Договору
страхування електронним підписом одноразовим ідентифікатором. Підписання Договору зі сторони страхувальника відбувається після введення отриманого ним одноразового ідентифікатора електронного підпису до ІТС страховика;
• після отримання примірника підписаного страхувальником Договору страхування, страховик реєструє його в ЄЦБД, після чого уповноважена особа страховика підписує Індивідуальну частину Договору кваліфікованим електронним підписом (КЕП) із зазначенням кваліфікованої позначки часу та дати його укладення;
• підписаний Сторонами примірник Договору надсилається Страхувальнику на зазначену ним електронну адресу для комунікації, протягом 2 (двох) годин з моменту підписання КЕП уповноваженої особи страховика, але не пізніше початку строку його дії.
Порядок оплати Договору страхування
Страхова премія сплачується одноразово у повному обсязі до або під час укладення Договору страхування.

12. Способи отримання інформації про факт внесення запису про договір обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності власників наземних транспортних засобів до Єдиної централізованої бази даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності

Інформацію про факт внесення запису про договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів до Єдиної централізованої бази даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності можна отримати:
шляхом сканування QR-коду, який відображений у відповідному полісі що наданий Страховиком, або
за шляхом виконання пошукового запиту на сторінці веб-сайту Єдиної централізованої бази даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності: https://policy-web.mtsbu.ua/

13. Перелік категорій фізичних осіб, які мають право на зменшення розміру страхової премії (за внутрішнім договором обов’язкового страхування
цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Розмір страхової премії за внутрішнім договором страхування зменшується на 50 відсотків для страхувальника, який є:
— громадянином України — учасником бойових дій, постраждалим учасником Революції Гідності, учасником війни, особою з інвалідністю II групи, особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеною до I або II категорії, пенсіонером, — щодо транспортного засобу, який має робочий об’єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних або потужність електродвигуна до 100 кіловат включно та належить йому на праві власності, за умови керування таким транспортним засобом виключно страхувальником або особою, яка також належить до категорій, визначених цією частиною, та використання транспортного засобу без мети надання платних послуг з перевезення пасажирів та/або вантажу;
— громадянином України — особою з інвалідністю I групи, — щодо транспортного засобу, який має робочий об’єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних або потужність електродвигуна до 100 кіловат включно та належить йому на праві власності (володіння), за умови керування таким транспортним засобом виключно страхувальником або іншою особою за присутності страхувальника, або особою, яка також належить до категорій, визначених цією частиною, та використання транспортного засобу без мети надання платних послуг з перевезення пасажирів та/або вантажу.
Зменшення розміру страхової премії, може бути застосовано одночасно лише щодо одного транспортного засобу страхувальника.

14. Інформація про чинність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів у разі зміни власника забезпеченого транспортного засобу

У разі зміни власника забезпеченого ТЗ в результаті його правомірного відчуження Договір страхування зберігає чинність до закінчення строку його дії, а права та обов’язки страхувальника переходять до нового власника зазначеного транспортного засобу.
У разі смерті страхувальника — фізичної особи його права та обов’язки за Договором страхування переходять до особи, яка
одержала транспортний засіб, зазначений у такому Договорі, у спадок та/або яка у випадку, передбаченому Цивільним кодексом України, вважається особою, яка прийняла спадщину.
Право на отримання частини страхової премії у разі дострокового припинення Договору страхування у зв’язку із смертю страхувальника — фізичної особи переходить до особи, яка одержала транспортний засіб, зазначений у такому Договорі, у спадок та/або яка у випадку, передбаченому Цивільним кодексом України, вважається особою, яка прийняла спадщину.
У разі зміни власника забезпеченого ТЗ новий власник зобов’язаний протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня набуття права власності на транспортний засіб письмово повідомити про це страховика та надати страховику свої особисті дані.

15. Інформація про МТСБУ, уключаючи контактні дані МТСБУ або посилання на вебсторінку, на веб-сайті МТСБУ, де розміщено таку інформацію

Вебсторінка офіційного сайту МТСБУ: https://mtsbu.ua/
Контактні дані МТСБУ: https://mtsbu.ua/contacts

16. Підстави та порядок здійснення регламентної виплати МТСБУ, або посилання на вебсторінку, на веб-сайті МТСБУ, де розміщено відомості про процедуру здійснення регламентних виплат

У разі заподіяння шкоди на території України транспортним засобом, щодо якого на дату настання дорожньо-транспортної пригоди укладено внутрішній договір страхування із страховиком, який на дату подання заяви про регламентну виплату не мав права здійснювати обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності у зв’язку з припиненням членства в МТСБУ, і такий страховик (його правонаступник) із закінченням строку, визначеного Законом про ОСЦПВ для прийняття рішення щодо здійснення страхової виплати, не прийняв відповідного рішення або прийняв рішення про здійснення страхової виплати, але не здійснив її, а також у разі відкриття провадження у справі про банкрутство такого страховика чи ліквідації такого страховика, МТСБУ за рахунок коштів фонду захисту потерпілих здійснює регламентну виплату у межах страхових сум, встановлених на день укладення внутрішнього договору страхування, за яким здійснюється така виплата.
Процедура здійснення регламентних виплат МТСБУ розміщена на вебсайті МТСБУ за посиланням:
https://mtsbu.ua/avtocivilka/zayava-pro-strahove-vidshkoduvannya

17. Порядок дій споживача для отримання страхової виплати за прямим врегулюванням страхового випадку (за внутрішнім договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності
власників наземних транспортних засобів)

У разі ДТП, що сталася виключно за участю лише 2 (двох) забезпечених ТЗ або за участю лише 2 (двох) транспортних засобів, з яких забезпеченим є транспортний засіб, власником якого є потерпіла особа, і в якій потерпілій особі заподіяно шкоду виключно у вигляді пошкодження або фізичного знищення такого транспортного засобу, потерпіла особа має право на пряме врегулювання страхового випадку – звернутися до свого страховика для розгляду заяви про страхову виплату, прийняття рішення за результатами її розгляду та здійснення страхової виплати в разі прийняття відповідного рішення.
У разі настання іншої ДТП, заява про страхову виплату подається виключно страховику відповідальної особи.
Потерпіла особа, яка скористалася правом на пряме врегулювання страхового випадку і звернулася із заявою про страхову виплату до свого страховика, втрачає право на звернення до страховика відповідальної особи за отриманням страхової виплати. Потерпіла особа, яка не скористалася правом на пряме врегулювання страхового випадку і звернулася із заявою про страхову виплату до страховика відповідальної особи, втрачає право на звернення до свого страховика за отриманням страхової виплати.
Страховик потерпілої особи, якому подано заяву про страхову виплату, зобов’язаний прийняти таку заяву, якщо на момент її подання такий страховик є членом МТСБУ, обставини ДТП відповідають умовам, визначеним абзацом першим цього пункту, і потерпіла особа письмово повідомила про те, що заява про страхову виплату не подавалася страховику відповідальної особи.
Страховик потерпілої особи, який прийняв заяву про страхову виплату, зобов’язаний її розглянути, прийняти рішення за результатами розгляду та, за умови відсутності випадків, визначених статтею 30 Закону про ОСЦПВ, здійснити страхову
виплату.
У разі виявлення страховиком потерпілої особи факту подання заяви про страхову виплату страховику відповідальної особи раніше дня подання заяви про страхову виплату страховику потерпілої особи такий страховик потерпілої особи має право повернути відповідній потерпілій особі заяву про страхову виплату без розгляду

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: до укладення Договору страхування необхідно ознайомитись з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності Страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, зазначених в Загальних умовах страхового продукту «Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за внутрішніми договорами» за посиланням:
https://persha.ua/_files/general_terms_insurance_products/compulsory_civil_liability_insurance_01_01_2025.pdf

 

Страховка ОСЦПВ передбачає компенсацію збитків учасникам дорожнього руху, які постраждали в результаті ДТП. Держава піклується про те, щоб такі компенсації могли отримати всі постраждалі, незалежно від того, чи є гроші в винуватця ДТП, і про те, щоб допомогти водієві, з чиєї необережності постраждали інші учасники дорожнього руху.

 

Виплати здійснюються в разі заподіяння шкоди здоров’ю або смерті потерпілого, а також в разі заподіяння шкоди майну третіх осіб.

 

Зверніть увагу: ваша страховка ОСЦПВ не покриває збитки, заподіяні вашому автомобілю! Такі збитки покриваються за полісом КАСКО.

 

Поліс автоцивілки дозволяє автовласникам істотно скоротити витрати в разі аварій на дорозі, крім того, страховка мінімізує ймовірність виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з ДТП.

 

Відсутність у водія поліса ОСЦПВ є адміністративним правопорушенням, за яке передбачено штраф.

Щодо яких видів транспорту потрібно оформляти ОСЦПВ?

Оформити ОСЦПВ необхідно щодо будь-якого транспорту, який підлягає обов’язковій державній реєстрації в поліції: вантажний чи легковий автомобіль, мотоцикл, автобус, мікроавтобус або причіп. Автоцивілка оформляється на конкретний автомобіль, незалежно від кількості водіїв, допущених до керування.

Автоцивілка онлайн

За вашим бажанням, поліс може бути оформлено в електронному вигляді (з 2019 року це визнається як повноцінна форма договору Правилами дорожнього руху)
Наша компанія надає затребувану серед автовласників послугу ОСЦПВ онлайн. Щоб придбати електронну “автоцивілку”, потрібно заповнити поля форми на сайті і оплатити поліс.

Скільки коштує ОСЦПВ?

Щоб визначити, скільки коштує поліс ОСЦПВ, автовласникам потрібно враховувати кілька факторів:

  • місце реєстрації (проживання) власника автомобіля (фізичної особи) або місцезнаходження юридичної особи (у таких великих містах, як Київ чи Харків, страховка коштує дорожче);
  • об’єм двигуна — чим потужніший автомобіль, тим дорожче страховка;
  • спосіб використання транспортного засобу — для таксі страховки дорожчі, ніж для особистого транспорту;
  • тривалість використання транспортного засобу.

Крім того, на ціну страхового поліса впливає право автовласника на знижки, наявність збитків у минулі роки та інші фактори. Врахувати ці критерії не неважко, тому що онлайн-калькулятор дозволяє оформити автоцивілку всього за пару кліків мишкою.

Чому саме ми?

  1. Середня виплата за договорами ОСЦПВ в компанії «Перша» — одна з найвищих на ринку
  2. Стабільно високі оцінки діяльності компанії з боку МТСБУ
  3. Для розрахунку вартості поліса достатньо знати лише державний номер авто
  4. Можливість оформлення електронного поліса
  5. Можливість самостійної оплати поліса в режимі онлайн

Які документи потрібні, щоб оформити договір?

  1. Паспорт Страхувальника
  2. ІНПП (ідентифікаційний номер платника податків) Страхувальника
  3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  4. Водійське посвідчення Страхувальника

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нами по телефону або заповніть відповідну форму на сайті.

Чому ми?

Мережа представництв по всій території України
24/7 цілодобова підтримка
Сотні тисяч задоволених клієнтів
Більше 20 років досвіду роботи на ринку
Швидке та якісне врегулювання страхових подій

Відгуки наших кліентів

Петро, 30.03.2020

Страхуюся в «Першій» уже кілька років, жодних нарікань! Виплачують вчасно, обслуговують гарно, у відділенні на Хмельницького дуже кваліфіковані і доброзичливі працівники.

Михайло, 28.12.2020

Гарні ціни, гарне обслуговування, гарні люди. Завжди із задоволенням приходжу в «Першу».

Микола, 11.05.2020

Кілька разів уже отримував в «Першій» виплати, жодного разу не підводили. Дай вам Боже гарного здоров’я, і дякую за допомогу!

Зоряна, 20.05.2020

Страхували машину чоловіка. Коли сталася пригода – «Перша» дуже швидко все виплатила, і за тиждень ми  вже отримали відремонтовану машину. Дякую!

Назар, 17.01.2020

Чудове доброзичливе обслуговування, і хороші ціни. Завжди готові піти назустріч. Раджу цю компанію всім!

Андрей, 14.01.2020

Получал выплату по ОСАГО. После решения суда, в течение 10 дней посчитали возмещение, выплатили порядка 25 тысяч. За эту сумму было реально починиться. Так что – молодцы, спасибо!

Виктория, 5.01.2020

Отличный сервис при зарубежной поездке!

Ездили с ребенком на море. На третий день у малыша поднялась температура, все симптомы отравления. Набрали страховую, через 15 минут нам сообщили адрес клиники в пяти минутах от нашей гостиницы. Доктор учился в Харькове, общался с нами без переводчиков. Выписал лекарства, через пару дней вылечились, и даже успели порадоваться морю! Спасибо, Перша!

Ганна, 9.02.2020

Дуже допомогла страхова, коли ми відпочивали в Єгипті з дитиною. Швидко знайшли лікаря, обстежили, призначили лікування. Кілька разів передзвонювали і запитували, чи все в порядку, і чи потрібна ще якась допомога. Нам дуже сподобалося ставлення і обслуговування.

Павел, 1.02.2020

Выплачивали мне по ОСАГО. Сумма, конечно, небольшая, но заплатили очень быстро. Наверное, в следующем году перейду в «Першу».

Максим, 7.11.2020

Урегулировали «автогражданку» по Европротоколу, чтобы не ждать решения суда. Выплатили за 8 дней! Круто! Отличная работа, «Перша»!