Наша компанія пропонує програми страхування орендованого або заставного майна. Страхування заставного майна здійснюється на умовах, узгоджених з заставоутримувачем. Можливість страхування орендованого майна та страхування предмета застави передбачена ст. 10 Закону України «Про заставу» та ст. 20 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Договір страхування укладається на весь термін дії договору оренди або застави, або на 1 рік, з можливістю подальшої пролонгації.

Страхування орендованого майна від пожежі, стихійних лих, затоплення водою і протиправних дій дозволяє в повній мірі захистити інтереси як заставодержателя (який не переймається збереженням майна, переданого йому в заставу – адже відшкодування гарантує страхова компанія), так і заставодавця (який за законом в випадку знищення предмета застави і неможливості погасити заборгованість зобов’язаний надати в заставу інше майно аналогічної вартості).

Ви збираєтеся оформляти договір застави або оренди? Зверніться в нашу компанію, і ми підберемо оптимальні умови страхування предмета застави.

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці