Загружается...

Транспортні засоби вашої компанії здійснюють вантажні або пасажирські рейси за кордон? Можливо, співробітники їздять у відрядження до зарубіжних партнерів автомобілями компанії?

В такому випадку, вам не обійтися без міжнародного страхового поліса «Зелена карта».

Цей поліс діє на території 48 країн системи «Зелена карта» (крім України). Він передбачає виплату потерпілому в результаті ДТП, що сталася з вини водія – резидента України під час перебування за кордоном. При цьому, виплати здійснюються згідно із законодавством тієї країни, де сталася ДТП, і іноді можуть сягати мільйона євро і більше.

Вартість поліса визначається в залежності від терміну дії (пропонуємо страховки від 15 днів до 1 року) і типу транспортного засобу. Для поїздки в країни СНД (Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан) можна оформити страховку за нижчою ціною, ніж для поїздки в інші країни системи “Зелена карта”. Щоб оформити договір «Зелена карта», залишіть заявку прямо на сайті або зверніться до нас телефоном в будь-який зручний час.

При оформленні «Зеленої карти» для автопарків ми готові запропонувати різні варіанти лояльності, які обговорюються індивідуально з урахуванням ваших побажань.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці