fbpx

Як оформити поліс «Зелена карта» для юридичних осіб?

calculate
розрахувати вартість на сайті

checklist
заповніть форму за 7 хвилин

account_balance_wallet
оплатити онлайн

mark_email_read
отримати поліс «Новою Поштою»

«Зелена карта» для юридичних осіб
Калькулятор завантажується...
Якщо у вас вимкненi COOKIE або JavaScript - будь ласка, зв'яжіться з нами самостійно

Навіщо потрібен поліс «Зелена карта» для юридичних осіб

Транспортні засоби вашої компанії здійснюють вантажні або пасажирські рейси за кордон? Можливо, співробітники їздять в закордонні відрядження на автомобілях компанії? В такому випадку, вам не обійтися без міжнародного страхового поліса «Зелена карта». Це поліс страхування автоцивільної відповідальності за шкоду майну, життю і здоров’ю третіх осіб в результаті ДТП, що сталося з вини водія забезпеченого транспортного засобу за кордоном. При цьому, виплати проводяться згідно із законодавством тієї країни, де сталося ДТП, і іноді можуть сягати мільйона євро і більше. Без такого поліса, автомобіль з української реєстрації не буде пропущений через кордон.

Де діє поліс «Зелена карта»

Поліс «Зелена карта» діє на території 48 країн, що входять в міжнародну систему «Зелена карта» — зокрема, Польща, Угорщина, Словаччина, Австрія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Болгарія та ін. (крім України). Можна оформити договір з територією дії тільки на 4 країни (Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан) — такий поліс буде коштувати значно дешевше.

Від чого залежить вартість сертифіката «Зелена карта»

Вартість поліса визначається в залежності від терміну дії (пропонуємо страховки від 15 днів до 1 року) і типу транспортного засобу. Для поїздки в країни СНД (Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан) можна оформити страховку за нижчою ціною, ніж для поїздки в інші країни системи «Зелена карта». Щоб оформити договір «Зелена карта», заповніть заявку прямо на сайті або зверніться до нас за телефоном в будь-який зручний час.

При покупці «Зеленої карти» для автопарків ми готові запропонувати різні варіанти лояльності, які обговорюються індивідуально з урахуванням ваших побажань.

Чому ми?

  1. Можливість замовити і оплатити поліс в режимі онлайн без візиту в страхову компанію.
  2. 24/7 контакт-центр СК ПЕРША на зв’язку цілодобово і без вихідних
  3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  4. Програми лояльності при страхуванні автопарків
  5. Понад 20 тисяч перевізників придбали Зелену карту для юр. осіб в СК ПЕРША протягом 2020 року
  6. Середня виплата за одним страховим випадком за договорами «Зеленої карти» в СК «Перша» в 2020 році склала майже 150 тис. грн., що майже в два рази вище за середньоринковий рівень (83 тис. грн.)
  7. 87,5 млн. гривень відшкодовано за договорами «Зеленої карти» за договорами страхування юридичних осіб.
  8. 28 виплат по «Зеленій карті», здійснених в 2020 році компанією «Перша», перевищили 500 тис. грн. кожна.

Порядок дій при ДТП

1.
Негайно зупиніть і не рухайте транспортний засіб
2. 🚨
Увімкніть аварійну сигналізацію
3. 🛑
Встановіть знак аварійної зупинки, якщо це не заборонено.
На більшості автобанів ЄС це заборонено і можливо тільки при особливих обставинах.
4. 👌
Переконайтеся у відсутності небезпеки для життя і здоров'я всіх учасників ДТП і оточуючих.
5. 🚓
Зателефонуйте в поліцію або оформіть Європротокол.
6. 📸
Зробіть фотографії місця події
7. 📃
Зафіксуйте дані інших учасників
8. 📲
Зателефонуйте в цілодобовий контактний центр СК «Перша»
Цілодобовий контактний центр
0-800-30-1001
(Безкоштовно по Україні)

Часті пітання

Оформляти «Зелену карту» потрібно на транспортний засіб, зареєстрований в поліції, який перетинає державний кордон України. Таким транспортним засобом може бути автомобіль (вантажний або легковий), мікроавтобус, автобус, мотоцикл і причіп.
Ліміт відповідальності за договорами «Зелена карта» визначається згідно з законодавством країни, на території якої сталася ДТП. У деяких країнах не існує верхнього ліміту обмеження.
Так можна. Бланк «Європротоколу» уніфікований для всіх країн (відрізняється тільки мова, якою виготовляються бланки в окремих країнах). Оформлення страхового випадку за допомогою «Європротоколу» не тільки прискорює процедуру оформлення, а й позбавляє водія від необхідності оплачувати адміністративний штраф за вчинення ДТП. Якщо інший учасник ДТП наполягає на оформленні ДТП на його бланку, використовуйте бланк українською мовою в якості «шпаргалки» для перекладу тексту в окремих полях бланка.
Оформити «Зелену карту» можна на територію «Всієї системи Зелена карта», або тільки на 2 країни - Азербайджан, Молдова. Другий поліс коштує дешевше.
Ви можете здійснювати необмежену кількість поїздок за кордон протягом терміну дії договору «Зелена карта».
Ні, це зробити неможливо. З введенням на кордоні України системи автоматичного контролю наявності полісів «Зелена карта», автомобілі з українською реєстрацією фізично не можуть перетнути кордон без наявності поліса «Зеленої карти».
Ні, на сьогоднішній день оформлення полісів «Зелена карта» можливо тільки для автомобілів з українською реєстрацією. Це пов'язано з тим, що гарантом виконання зобов'язань за договорами «Зелена карта» є Моторне бюро тієї країни, де зареєстрований автомобіль. Відповідно, для автомобілів, наприклад, з литовської реєстрацією гарантом виплат буде Моторне бюро Литви.
Так, переконатися в валідності поліса і наявності його в базі даних МТСБУ ви можете самостійно на сайті МТСБУ у відповідному розділі https://gc.mtsbu.ua/MTSBU_Pages/Tree.aspx?autoauth=true, або перейшовши за посиланням, зісканувавши QR- код, роздрукований на бланку поліса.

Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне