Ліміту відповідальності за договорами ОСЦПВ часто не вистачає для покриття майнової шкоди, заподіяної майну третіх осіб.

На сьогоднішній день, обов’язкова страховка дозволить компенсувати збитки у розмірі тільки 130 тисяч грн. на одного потерпілого. Різницю доводиться компенсувати за рахунок винного водія або його роботодавця. Особливо ця проблема актуальна для власників великогабаритного вантажного транспорту.

Найпростіший і доступний за ціною спосіб вирішення цієї проблеми – укласти договір добровільного страхування цивільної відповідальності автовласника. При цьому, ви самі обираєте суму, в межах якої страхова компанія компенсує потерпілому збитки, які перевищують ліміт, встановлений по обов’язковій страховці.

У разі ДТП, спочатку будуть здійснюватися виплати за договором обов’язкового страхування, а я розмір збитку в межах страхової суми, який залишився непокритим, буде компенсований за рахунок договору добровільного страхування.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція – звертайтеся до наших фахівців, і ми прорахуємо вам різні варіанти такого додаткового страхового покриття.

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Інна Бостан{:}{:ru}Инна Бостан{:}
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці