fbpx

Вибачте, калькулятор розрахунку страховки в розробці

Найближчим часом ви зможете самостійно розрахувати вартість страховки на сайті. А поки, будь ласка, зв'яжіться з консультантом і ми допоможемо з розрахунком

Оформлення ОСЦПВ для юридичних осіб має деякі особливості, зокрема:

 • Застосування тарифних коефіцієнтів, які відрізняються від аналогічних коефіцієнтів для фіз. осіб;
 • У випадку, якщо транспортний засіб має проходити регулярний техогляд, договір страхування укладається тільки на термін до проведення наступного техогляду (як правило — на півроку);
 • Компаніям надаються додаткові знижки за кількість застрахованих транспортних засобів.

Наявність поліса ОСЦПВ для юридичних осіб — це вимога законодавства. За відсутність поліса передбачений адміністративний штраф. Крім того, «автоцивілка» — це прояв соціальної відповідальності бізнесу, адже потерпілим учасникам дорожнього руху буде гарантована виплата компенсації.

Що необхідно зробити, щоб оформити договір ОСЦПВ?

Щоб оформити договір «Автоцивілки», заповніть заявку прямо на сайті або зверніться до нас за телефоном в будь-який зручний час.

Які ліміти відповідальності страховика передбачені договором страхування?

Ліміти відповідальності за договором ОСЦПВ для юридичних осіб встановлюються в тому ж розмірі, що і для фізичних осіб, а саме:

 • За шкоду, заподіяну життю та здоров’ю — в межах 320 тис. грн. на одного потерпілого, при цьому, відсутні обмеження по максимальній кількості потерпілих;
 • За шкоду, заподіяну майну третіх осіб — в межах 160 тис. грн. на одного потерпілого, при цьому, максимальна виплата всім постраждалим здійснюється в межах п’ятикратного ліміту на одного потерпілого.

Як показує практика, чим більший за розміром транспортний засіб, тим більшої шкоди в результаті аварії він може заподіяти іншим учасникам дорожнього руху. Це особливо актуально для власників вантажних автомобілів і автобусів. Рекомендуємо збільшити ліміт відповідальності за договором «автоцивілки», уклавши додатково договір добровільного страхування цивільної відповідальності. В цьому випадку, сума заподіяних збитків наразі спочатку покривається за рахунок договору обов’язкового страхування, а все, що перевищує даний ліміт — покривається за договором добровільного страхування (в межах страхової суми за таким договором).

Які документи потрібні для оформлення договору

Для оформлення договору ОСЦПВ, згідно з чинними вимогами по фін. моніторингу, необхідно надати такі документи юр. особи:

 • Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи;
 • Копія виписки з ЄДРПОУ;
 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • Якщо транспортний засіб підлягає обов’язковому технічному контролю — документ, що підтверджує проходження такого контролю (протокол перевірки технічного стану);
 • Довіреність на особу, яка підписує договір (якщо правом підпису наділяється не керівник підприємства);
 • Банківські та поштові реквізити підприємства

Чому саме ми?

 1. Середня виплата за договорами ОСЦПВ в компанії «Перша» — одна з найвищих на ринку
 2. Стабільно високі оцінки діяльності компанії з боку МТСБУ
 3. Можливість вибору франшизи за договором
 4. Близько 20 тисяч клієнтів — юридичних осіб придбали поліс ОСЦПВ в СК «Перша» протягом 2022 року
 5. 24/7 контакт-центр СК «Перша» на зв’язку цілодобово і без вихідних
 6. Можливість замовлення та оплати поліса в режимі онлайн (без візиту в страхову компанію)
 7. Можливість оформлення електронного полісу або паперового договору
 8. Індивідуальні умови співпраці

Порядок дій при ДТП

Якщо Ви стали учасником ДТП, і маєте поліс страхування ОСЦПВ від СК «Перша»:

 1. Негайно зупиніть (не переміщуйте) транспортний засіб;
 2. Увімкніть аварійну сигналізацію і встановіть знак аварійної зупинки;
 3. Переконайтеся у відсутності небезпеки для життя і здоров’я всіх учасників ДТП і оточуючих;
 4. Зателефонуйте в поліцію, або оформіть Європротокол, якщо в ДТП немає потерпілих (УВАГА: гранична виплата по збитку, заподіяному майну, при складанні Європротоколу становить 80 тисяч грн.)
 5. Зробіть фотографії місця події
 6. Зафіксуйте дані інших учасників
 7. Зателефонуйте до цілодобового контактного центру СК «Перша», за телефоном 0-800-30-1001  (безкоштовно по Україні), або +380442903995, і узгодьте терміни і порядок надання документів та заяви на виплату

Часті питання ОСЦПВ для юридичних осіб

Так, договір ОСЦПВ повинен бути укладений щодо будь-якого транспортного засобу, що має реєстрацію в поліції і здійснює рух по дорогах загального користування, незалежно від того, чи належить він фізичній або юридичній особі.
Ні, договір ОСЦПВ покриває тільки шкоду, заподіяну з вини водія забезпеченого транспортного засобу іншим учасникам ДТП або об'єктам дорожньої інфраструктури. Збиток, заподіяний Вашому автомобілю, покривається договором страхування КАСКО або опцією «Пряме врегулювання» за програмою страхування «Максимальний захист».
«ОСЦПВ» і «Автоцивілка» - дві назви одного й того ж документа, який офіційно називається «Договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України».
Чинність договору ОСЦПВ можна самостійно перевірити на сайті МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ua/, натиснувши на банер «Перевірка автоцивілки». Перевірку можна здійснити як за номером поліса, так і за держномером автомобіля.
Умови страхування (ліміти відповідальності, порядок виплат, дії при здійсненні ДТП) однакові, відрізняються лише деякі поправочні коефіцієнти, що використовуються при розрахунку тарифу.
Договір страхування в цьому випадку укладається на термін до проходження чергового техогляду.
Щодо зазначених транспортних засобів неможливо укласти договір ОСЦПВ. Скористайтеся послугою добровільного страхування автоцивільної відповідальності.
Ні. Керувати автомобілем може будь-яка особа, яка має таке право згідно із законом. Кількість осіб, допущених до управління, не впливає на розмір тарифу.
Якщо по відношенню до цього автомобіля вже діє договір страхування, новий договір укладати не потрібно.
Ні, щодо одного транспортного засобу може бути укладений тільки один договір ОСЦПВ. Якщо ви хочете збільшити ліміт відповідальності, в рамках якого страхова компанія буде нести відповідальність перед постраждалими, ви можете укласти договір добровільного страхування автоцивільної відповідальності.
Ні, юридичні особи не мають права на звільнення від обов'язку укласти договір ОСЦПВ. Знижка з тарифу може бути надана тільки в рамках затверджених законом поправочних коефіцієнтів.
За умовами договорів ОСЦПВ за кермом може перебувати будь-який водій, якщо у нього на це є законні підстави і право на керування цим транспортним засобом.
Договір ОСЦПВ може бути оформлений на автомобіль з іноземною реєстрацією, з використанням відповідного поправочного коефіцієнта (7-а зона реєстрації).

 
Потрiбна допомога?
Зв'яжіться з нашою підтримкою
Онлайн-підтримка через месенджери і соц.мережі