На Поліссі стовпчики термометрів опустяться до мінус 30 градусів – такі незвичні морози несуть і великі небезпеки.

  • Перебування на морозі – шкідливе для здоров’я. Відкриті ділянки шкіри можуть постраждати від обмороження. Цьому можуть посприяти і металеві прикраси, які охолоджуються швидше. Тож вдягайтеся тепліше, не забувайте про шалики, шапки, теплі шкарпетки та рукавички.
  • Вирушаючи в довгу дорогу, прихопіть термос з гарячим чаєм або кавою – це дієвий спосіб швидко зігрітися. А от від паління цигарок і споживання алкогольних напоїв в сильний мороз краще утриматися.
  • Уникайте перевантаження електричної мережі, не вмикайте одночасно кілька потужних обігрівачів. Також не використовуйте для опалення газові кухонні плити – це дуже небезпечно; крім того, використання відкритого вогню призводить до зниження вмісту кисню в приміщенні і накопиченні вуглецевого та чадного газу.
  • Зауважте, що вода при замерзанні розширюється, тому варто подбати про системи, в яких передбачена наявність води, і які не використовуються вами в цю пору року. Наприклад, в системах опалення та водопроводу в дачних будиночках вода може замерзнути і розірвати труби, що призведе до залиття приміщення, коли температура повітря підвищиться. Також при сильному морозі не слід використовувати кондиціонери, що мають зовнішні робочі елементи – вологе повітря, що виводиться з приміщення, замерзає, що призводить до виходу кондиціонера з ладу.
  • Мороз небезпечний і для автомобілів. Дверні замки можуть «замерзнути» і не спрацювати; на морозі дуже швидко розряджається акумулятор; дизельне пальне може загуснути, і машина не заведеться; а вікна автівки впрівають, що погіршує огляд дороги. Відтак, радимо утриматися від подорожей автомобілем в сильні морози, а якщо поїздки не уникнути – будьте особливо уважні на дорозі.

І не забувайте про страхові продукти компанії «Перша», що здатні забезпечити комплексний захист ваших майнових інтересів. До договору страхування каско ви додатково отримаєте в подарунок картку технічного асистансу, яка передбачає, серед іншого, послугу «відтаювання» замерзлого замка, «прикурювання» розрядженого акумулятора, невідкладну допомогу щодо заміни колеса, доставки пального та інші корисні сервіси, особливо актуальні в сильний мороз.

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
{:uk}5 правил безпечного перебування на морозі{:}{:ru}5 правил безопасного пребывания на морозе{:}
5 правил безпечного перебування на морозі
event_note
13.01.2021
Нарешті очікуємо на справжню зиму. Вже незабаром стовпчики термометрів опустяться до -20 градусів, і такі
{:uk}П’ять простих правил, що допоможуть уникнути ДТП.{:}{:ru}Пять простых правил, которые помогут избежать ДТП.{:}
П’ять простих правил, що допоможуть уникнути ДТП.
event_note
3.12.2020
Дотримуйтеся швидкісного режиму – не перевищуйте дозволену швидкість, не здійснюйте різких
{:uk}10 найкращих країн для гірськолижного відпочинку.{:}{:ru}10 лучших стран для горнолыжного отдыха. {:}
10 найкращих країн для гірськолижного відпочинку.
event_note
22.01.2021
Цілий рік чекали на зиму, і тепер рахуєте дні до відльоту на гірськолижний курорт? Уже відвідали
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Віталій Дунаєв{:}{:ru}Виталий Дунаев{:}
Віталій Дунаєв
Експерт зі страхування
м. Харків