fbpx

Як оформити поліс «Зелена карта» для юридичних осіб?

calculate
розрахувати вартість на сайті

checklist
заповніть форму за 7 хвилин

account_balance_wallet
оплатити онлайн

mark_email_read
отримати поліс «Новою Поштою»

«Зелена карта» для юридичних осіб
Калькулятор завантажується...
Якщо у вас вимкненi COOKIE або JavaScript - будь ласка, зв'яжіться з нами самостійно

Навіщо потрібен поліс «Зелена карта» для юридичних осіб

Транспортні засоби вашої компанії здійснюють вантажні або пасажирські рейси за кордон? Можливо, співробітники їздять в закордонні відрядження на автомобілях компанії? В такому випадку, вам не обійтися без міжнародного страхового поліса «Зелена карта». Це поліс страхування автоцивільної відповідальності за шкоду майну, життю і здоров’ю третіх осіб в результаті ДТП, що сталося з вини водія забезпеченого транспортного засобу за кордоном. При цьому, виплати проводяться згідно із законодавством тієї країни, де сталося ДТП, і іноді можуть сягати мільйона євро і більше. Без такого поліса, автомобіль з української реєстрації не буде пропущений через кордон.

Де діє поліс «Зелена карта»

Поліс «Зелена карта» діє на території 48 країн, що входять в міжнародну систему «Зелена карта» — зокрема, Польща, Угорщина, Словаччина, Австрія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Болгарія та ін. (крім України). Можна оформити договір з територією дії тільки на 2 країни (Молдова, Азербайджан) — такий поліс буде коштувати значно дешевше.

Від чого залежить вартість сертифіката «Зелена карта»

Вартість поліса визначається в залежності від терміну дії (пропонуємо страховки від 15 днів до 1 року) і типу транспортного засобу. Для поїздки в країни СНД (Молдова, Азербайджан) можна оформити страховку за нижчою ціною, ніж для поїздки в інші країни системи «Зелена карта». Щоб оформити договір «Зелена карта», заповніть заявку прямо на сайті або зверніться до нас за телефоном в будь-який зручний час.

При покупці «Зеленої карти» для автопарків ми готові запропонувати різні варіанти лояльності, які обговорюються індивідуально з урахуванням ваших побажань.

Чому ми?

  1. Можливість замовити і оплатити поліс в режимі онлайн без візиту в страхову компанію.
  2. 24/7 контакт-центр СК ПЕРША на зв’язку цілодобово і без вихідних
  3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  4. Програми лояльності при страхуванні автопарків
  5. Близько 30 тисяч договорів «Зелена карта» було видано юридичним особам протягом 2022 року.
  6. За одним страховим випадком за договорами «Зеленої карти» в 2022 році середня виплата склала майже 140 тис. грн., що майже в два рази вище за середньоринковий рівень (83 тис. грн.).
  7. За договорами страхування «Зелена карта» для юридичних осіб було відшкодовано майже 70,0 млн. гривень».
  8. 28 виплат по «Зеленій карті», здійснених в 2020 році компанією «Перша», перевищили 500 тис. грн. кожна.

Порядок дій при ДТП

1.
Негайно зупиніть і не рухайте транспортний засіб
2. 🚨
Увімкніть аварійну сигналізацію
3. 🛑
Встановіть знак аварійної зупинки, якщо це не заборонено.
На більшості автобанів ЄС це заборонено і можливо тільки при особливих обставинах.
4. 👌
Переконайтеся у відсутності небезпеки для життя і здоров'я всіх учасників ДТП і оточуючих.
5. 🚓
Зателефонуйте в поліцію або оформіть Європротокол.
6. 📸
Зробіть фотографії місця події
7. 📃
Зафіксуйте дані інших учасників
8. 📲
Зателефонуйте в цілодобовий контактний центр СК «Перша»
Цілодобовий контактний центр
0-800-30-1001
(Безкоштовно по Україні)

Часті пітання

Оформляти «Зелену карту» потрібно на транспортний засіб, зареєстрований в поліції, який перетинає державний кордон України. Таким транспортним засобом може бути автомобіль (вантажний або легковий), мікроавтобус, автобус, мотоцикл і причіп.
Ліміт відповідальності за договорами «Зелена карта» визначається згідно з законодавством країни, на території якої сталася ДТП. У деяких країнах не існує верхнього ліміту обмеження.
Так можна. Бланк «Європротоколу» уніфікований для всіх країн (відрізняється тільки мова, якою виготовляються бланки в окремих країнах). Оформлення страхового випадку за допомогою «Європротоколу» не тільки прискорює процедуру оформлення, а й позбавляє водія від необхідності оплачувати адміністративний штраф за вчинення ДТП. Якщо інший учасник ДТП наполягає на оформленні ДТП на його бланку, використовуйте бланк українською мовою в якості «шпаргалки» для перекладу тексту в окремих полях бланка.
Оформити «Зелену карту» можна на територію «Всієї системи Зелена карта», або тільки на 2 країни - Азербайджан, Молдова. Другий поліс коштує дешевше.
Ви можете здійснювати необмежену кількість поїздок за кордон протягом терміну дії договору «Зелена карта».
Ні, це зробити неможливо. З введенням на кордоні України системи автоматичного контролю наявності полісів «Зелена карта», автомобілі з українською реєстрацією фізично не можуть перетнути кордон без наявності поліса «Зеленої карти».
Ні, на сьогоднішній день оформлення полісів «Зелена карта» можливо тільки для автомобілів з українською реєстрацією. Це пов'язано з тим, що гарантом виконання зобов'язань за договорами «Зелена карта» є Моторне бюро тієї країни, де зареєстрований автомобіль. Відповідно, для автомобілів, наприклад, з литовської реєстрацією гарантом виплат буде Моторне бюро Литви.
Так, переконатися в валідності поліса і наявності його в базі даних МТСБУ ви можете самостійно на сайті МТСБУ у відповідному розділі https://gc.mtsbu.ua/MTSBU_Pages/Tree.aspx?autoauth=true, або перейшовши за посиланням, зісканувавши QR- код, роздрукований на бланку поліса.

Не знаєте яку страховку вибрати?
Інна Бостан
Інна Бостан
Експерт зі страхування
м. Чернівці