fbpx

Страхова компанія “Перша” – це, в першу чергу, люди.

Досвідчені професіонали і молоді фахівці, що працюють в столиці і в регіонах, продавці і працівники сервісних підрозділів. Всі вони об’єднані спільною метою – створити кращу страхову компанію, яка стоїть на захисті ваших інтересів.

Кожен співробітник компанії «Перша» – неординарна особистість, яка поєднує в собі не тільки високий рівень знань і професійний підхід до справи, але і яскраві особисті якості – захоплення, інтереси, життєві цілі і прагнення.

Переступаючи поріг офісу компанії «Перша», ви зустрінете члена нашої команди. Ми не знаємо, хто це буде – але ми знаємо, що він докладе всіх зусиль для того, щоб ви залишилися задоволені цим спілкуванням.

Саме наші співробітники формують наш бренд. Саме тому, в нашій постійній рубриці #Перша_Команда ми хочемо розповісти вам про людей, що працюють в компанії.

Знайомтеся, Кравець Євгенія Петрівна

Фахівець центрального управління продажів

#Перша_Команда - Кравець Євгенія Петрівна, фахівець центрального управління продажів

 

Євгенія Петрівна працює в СК “Перша” 5 років.

Які послуги стали користуватися більшим попитом останнім часом?

“Безумовно, багатьох наших клієнтів цікавить страхування від Covid, багато хто вже придбали таку програму. Звичайно, багатьох бентежить наявність 15-денної франшизи за цим договором. Але ж у тому й полягає сутність страхування, що його не можна купити вже тоді, коли подія трапилася. Це розумна передбачливість, і ми рекомендуємо завчасно укладати договір страхування – адже ніколи не знаєш, коли тобі знадобиться допомога страхової компанії.”

З якими труднощами зіткнулися в пандемію?

“Як продавець, я не зіткнулася з труднощами під час пандемії. Моя робота проходить в звичайному режимі, і можу сказати, що попит на страхові послуги в умовах пандемії не зменшився. Звичайно, у зв’язку з обмеженнями в переміщенні зменшилася кількість клієнтів, що приходять до офісу – стало більше дистанційної роботи. З іншого боку, стало багато звернень щодо нових продуктів.”

#Перша_Команда - Кравець Євгенія Петрівна, фахівець центрального управління продажів

Можете поділитися цікавими випадками по роботі?

“Спілкування з кожним клієнтом – це індивідуальна історія. Клієнт довіряє свої проблеми і побоювання представнику страхової компанії, а він пропонує клієнту оптимальне рішення цих проблем – тому мені б не хотілося зупинятися на якомусь конкретному випадку. Ми, фактично, стаємо для клієнта уособленням своєї компанії. Нас знають, нам (що приємно) довіряють, аж до того, що навіть якщо трапляється страхова подія – клієнт передзвонює нам і прохає організувати все “в найкращому вигляді”. Звичайно, іноді це прохання означає необхідність затриматися після роботи, або їхати через все місто. Але ж в цьому, в тому числі, і складається наша робота. А найвищою нагородою для нас є слова подяки клієнтів, і, найголовніше – переукладання договору страхування на новий термін!”

#Перша_Команда - Кравець Євгенія Петрівна, фахівець центрального управління продажів

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя