Вантажоперевезення пов’язані з ризиком втрати або пошкодження вантажу, що перевозиться, а також заподіяння шкоди життю, здоров’ю та майну третіх осіб. Іноді збитки можуть обчислюватися значними сумами, і їх відшкодування може поставити перевізника на межу розорення. З метою оперативного та якісного відшкодування позовів, проводиться страхування відповідальності перевізника вантажів, яким можуть скористатися вантажоперевізники, які виконують комерційні рейси по території України (на умовах надання послуг перевезення, що затверджені асоціацією транспортних перевізників і експедиторів України – ТТН) або інших держав (на умовах Конвенції про договір міжнародних перевезень вантажів від 1956 року – CMR). Обидва типи полісів можна оформити в нашій компанії, яка є лідером страхового ринку України в цьому виді страхування.

Від чого захищає страхування відповідальності перевізників?

Поліс страхування відповідальності автоперевізників дозволяє мінімізувати різні типи ризиків:

  • відповідальність за вантаж – якщо відбулася повна або часткова втрата або псування вантажу при транспортуванні;
  • відповідальність перед третіми особами – якщо вантажем було завдано збитки майну, життю і здоров’ю третіх осіб;
  • відповідальність за дотримання контрактних зобов’язань – в цьому випадку виплати здійснюються в разі затримок доставки вантажу з вини вантажоперевізника, доставки за невірною адресою або недотримання інших пунктів договору.

Страховий тариф при страхуванні CMR / TTH встановлюється за згодою сторін виходячи з маршруту перевезення; номенклатури вантажів; кількості транспортних засобів; обсягів перевезень; лімітів відповідальності 

Страхова сума (ліміт відповідальності страхової компанії) встановлюється за згодою сторін з урахуванням обмежень, передбачених нормами відповідних міжнародних конвенцій, угод, внутрішнього законодавства.

Страхування цивільної відповідальності перевізників дає змогу більш ефективно займатися транспортуванням вантажів, а також підвищити рівень довіри вантажовідправників до вантажоперевізників. Гнучкі тарифи, індивідуальний підхід і абсолютна прозорість – все це наша компанія гарантує вам при укладанні договору. Отримати додаткову консультацію ви можете, зв’язавшись з менеджерами страхової компанії по телефону!

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Злата Мельник{:}{:ru}Злата Мельник{:}
Злата Мельник
Експерт зі страхування
м. Київ