fbpx

Автомобіль, який потрапляє в ДТП, одразу втрачає у вартості. І це пов’язано не лише з непривабливими вм’ятинами, подряпинами, встановленням «нерідних» деталей або невідповідності кольору при перефарбуванні пошкодженої деталі. Дуже часто дорожні пригоди несуть більш серйозні наслідки.

  1. Викривлення геометрії кузова і деталей. Навіть якісне рихтування і фарбування неспроможні відновити первинні властивості деталей, які вже зазнали певних деформацій. Крім того, сама «несуча конструкція» кузова після сильного удару перетворюється у «ромб», що відображається на траєкторії руху транспортного засобу.
  2. Втрата жорсткості. Пошкоджені деталі вирівнюють шляхом розтяжки, що, звичайно, відображається на їхній міцності, а отже, на спроможності утримувати форму автомобіля. Іноді умільці навіть намагаються «наварити» додаткові пластини для відновлення міцності конструкції. Якщо на рівній дорозі такі «вдосконалення» можуть і не відобразитися, то повторне потрапляння в ДТП матиме для автомобіля набагато серйозніші наслідки.
  3. Проблеми з електрикою. Навіть якщо зовні здається, що електрика не постраждала, не факт, що так воно є насправді. Порушення контактів, пошкодження клем чи ізоляції можуть призвести до короткого замикання та пожежі. А для сучасних комп’ютеризованих автомобілів пошкодження електрики можуть призвести до втрати керованості автомобілем чи некоректній роботі окремих агрегатів.
  4. Корозія деталей. Будь-які пошкодження лакофарбового покриття призводять до корозії деталей автомобіля. Якщо при фарбуванні не усунути корозійних проявів, пошкодження металу буде розвиватися і далі. Це особливо критично, якщо з моменту ДТП до проведення ремонту пройшло багато часу. Саме тому при сучасному контролі (наприклад, при постановці автомобіля на продаж на комісійному майданчику) найперше, що перевіряється – товщина шару фарби на деталях. Будь-які відхилення свідчать про те, що з лакофарбовим покриттям були якісь негаразди, а отже – під бездоганною фарбою можуть приховуватися значні дефекти.
  5. Сумніви в легітимності права власності. Якщо під час ДТП зазнала пошкодження шильда з VIN-кодом, в подальшому при будь-якій перевірці виникатимуть сумніви, чи не викликані ці пошкодження спробою незаконно змінити інформацію про автомобіль.

5 причин, чому люблять «небиті, нефарбовані».

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 порад щодо зменшення ризику угону автомобіля
5 порад щодо зменшення ризику угону автомобіля
event_note
3.12.2020
На жаль, міська інфраструктура не дуже сприяє автомобілістам. Паркінгів недостатньо, тож доводиться
Останнім часом почастішали випадки підпалів автомобілів.
Останнім часом почастішали випадки підпалів автомобілів.
event_note
17.05.2021
Наші експерти дають 5 порад, яким чином мінімізувати ризик того, що ваш автомобіль зазнає
5 порад, що робити, якщо ваш автомобіль евакуювали на штрафмайданчик
5 порад, що робити, якщо ваш автомобіль евакуювали на штрафмайданчик
event_note
3.12.2020
Не знайшли своєї автівки в тому місці, де її припаркували? Що ж, можливо, вона стала «здобиччю»
Не знаєте яку страховку вибрати?
Стицько Людмила
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон