fbpx

Автомобіль, який потрапляє в ДТП, одразу втрачає у вартості. І це пов’язано не лише з непривабливими вм’ятинами, подряпинами, встановленням «нерідних» деталей або невідповідності кольору при перефарбуванні пошкодженої деталі. Дуже часто дорожні пригоди несуть більш серйозні наслідки.

  1. Викривлення геометрії кузова і деталей. Навіть якісне рихтування і фарбування неспроможні відновити первинні властивості деталей, які вже зазнали певних деформацій. Крім того, сама «несуча конструкція» кузова після сильного удару перетворюється у «ромб», що відображається на траєкторії руху транспортного засобу.
  2. Втрата жорсткості. Пошкоджені деталі вирівнюють шляхом розтяжки, що, звичайно, відображається на їхній міцності, а отже, на спроможності утримувати форму автомобіля. Іноді умільці навіть намагаються «наварити» додаткові пластини для відновлення міцності конструкції. Якщо на рівній дорозі такі «вдосконалення» можуть і не відобразитися, то повторне потрапляння в ДТП матиме для автомобіля набагато серйозніші наслідки.
  3. Проблеми з електрикою. Навіть якщо зовні здається, що електрика не постраждала, не факт, що так воно є насправді. Порушення контактів, пошкодження клем чи ізоляції можуть призвести до короткого замикання та пожежі. А для сучасних комп’ютеризованих автомобілів пошкодження електрики можуть призвести до втрати керованості автомобілем чи некоректній роботі окремих агрегатів.
  4. Корозія деталей. Будь-які пошкодження лакофарбового покриття призводять до корозії деталей автомобіля. Якщо при фарбуванні не усунути корозійних проявів, пошкодження металу буде розвиватися і далі. Це особливо критично, якщо з моменту ДТП до проведення ремонту пройшло багато часу. Саме тому при сучасному контролі (наприклад, при постановці автомобіля на продаж на комісійному майданчику) найперше, що перевіряється – товщина шару фарби на деталях. Будь-які відхилення свідчать про те, що з лакофарбовим покриттям були якісь негаразди, а отже – під бездоганною фарбою можуть приховуватися значні дефекти.
  5. Сумніви в легітимності права власності. Якщо під час ДТП зазнала пошкодження шильда з VIN-кодом, в подальшому при будь-якій перевірці виникатимуть сумніви, чи не викликані ці пошкодження спробою незаконно змінити інформацію про автомобіль.

5 причин, чому люблять «небиті, нефарбовані».

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 порад по догляду за автомобілем у спеку
5 порад по догляду за автомобілем у спеку
event_note
28.05.2021
Наближається літо, коли денна температура може сягати позначки 30 градусів і вище. Чи
5 найпоширеніших помилок при укладанні ОСЦПВ.
5 найпоширеніших помилок при укладанні ОСЦПВ.
event_note
23.08.2021
Сьогодні «Автоцивілка» є одним з найпоширеніших страхових продуктів. Цей поліс повинен
Нові штрафи – кого і за що штрафуватимуть
Нові штрафи – кого і за що штрафуватимуть
event_note
1.03.2021
Національна поліція України повідомила про встановлення першої камери, яка фіксуватиме проїзд смугою
Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне