fbpx

Автомобіль, який потрапляє в ДТП, одразу втрачає у вартості. І це пов’язано не лише з непривабливими вм’ятинами, подряпинами, встановленням «нерідних» деталей або невідповідності кольору при перефарбуванні пошкодженої деталі. Дуже часто дорожні пригоди несуть більш серйозні наслідки.

  1. Викривлення геометрії кузова і деталей. Навіть якісне рихтування і фарбування неспроможні відновити первинні властивості деталей, які вже зазнали певних деформацій. Крім того, сама «несуча конструкція» кузова після сильного удару перетворюється у «ромб», що відображається на траєкторії руху транспортного засобу.
  2. Втрата жорсткості. Пошкоджені деталі вирівнюють шляхом розтяжки, що, звичайно, відображається на їхній міцності, а отже, на спроможності утримувати форму автомобіля. Іноді умільці навіть намагаються «наварити» додаткові пластини для відновлення міцності конструкції. Якщо на рівній дорозі такі «вдосконалення» можуть і не відобразитися, то повторне потрапляння в ДТП матиме для автомобіля набагато серйозніші наслідки.
  3. Проблеми з електрикою. Навіть якщо зовні здається, що електрика не постраждала, не факт, що так воно є насправді. Порушення контактів, пошкодження клем чи ізоляції можуть призвести до короткого замикання та пожежі. А для сучасних комп’ютеризованих автомобілів пошкодження електрики можуть призвести до втрати керованості автомобілем чи некоректній роботі окремих агрегатів.
  4. Корозія деталей. Будь-які пошкодження лакофарбового покриття призводять до корозії деталей автомобіля. Якщо при фарбуванні не усунути корозійних проявів, пошкодження металу буде розвиватися і далі. Це особливо критично, якщо з моменту ДТП до проведення ремонту пройшло багато часу. Саме тому при сучасному контролі (наприклад, при постановці автомобіля на продаж на комісійному майданчику) найперше, що перевіряється – товщина шару фарби на деталях. Будь-які відхилення свідчать про те, що з лакофарбовим покриттям були якісь негаразди, а отже – під бездоганною фарбою можуть приховуватися значні дефекти.
  5. Сумніви в легітимності права власності. Якщо під час ДТП зазнала пошкодження шильда з VIN-кодом, в подальшому при будь-якій перевірці виникатимуть сумніви, чи не викликані ці пошкодження спробою незаконно змінити інформацію про автомобіль.

5 причин, чому люблять «небиті, нефарбовані».

Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 найпоширеніших помилок при укладанні ОСЦПВ.
5 найпоширеніших помилок при укладанні ОСЦПВ.
event_note
23.08.2021
Сьогодні «Автоцивілка» є одним з найпоширеніших страхових продуктів. Цей поліс повинен
5 порад щодо зменшення ризику угону автомобіля
5 порад щодо зменшення ризику угону автомобіля
event_note
3.12.2020
На жаль, міська інфраструктура не дуже сприяє автомобілістам. Паркінгів недостатньо, тож доводиться
Страхова компанія «Перша» здійснила велику виплату за договором страхування «автоцивілки».
Страхова компанія «Перша» здійснила велику виплату за договором страхування «автоцивілки».
event_note
11.06.2020
Водій вантажівки, щодо якої був оформлений поліс ОСЦПВ в компанії
Не знаєте яку страховку вибрати?
Білічук Ілона
Білічук Ілона
Експерт зі страхування
м. Рівне