fbpx

Нарешті очікуємо на справжню зиму. Вже незабаром стовпчики термометрів опустяться до -20 градусів, і такі погодні умови вимагають від нас додаткової обережності. Отже, дозвольте дати кілька порад з приводу поведінки на морозі.

  1. Холодна погода вимагає від організму додаткових витрат енергії. Тож питання повноцінного харчування взимку є нагальним. Калорійна їжа повинна супроводжуватися споживанням гарячих напоїв – чаю, кави, какао. Бажано мати з собою невеличкий термос із додатковою порцією гарячого напою. А от від шкідливих звичок на морозі варто відмовитися: нікотин звужує судини, що зменшує приток крові, особливо до кінцівок; а алкоголь, навпаки, розширює судини, що призводить до надмірних витрат тепла організмом.
  2. Уникайте контактів з металевими поверхнями, особливо відкритими частинами тіла. Волога, що міститься на шкірі, швидко замерзає, і ви можете буквально «приклеїтися» до металевого предмету. І навіть крізь не надто щільний одяг холодний метал може дошкуляти – тому не варто сідати на металеві лавки чи паркани. Також варто обмежити носіння металевих прикрас на обличчі та руках – метал швидко охолоджується, і ви почуватиметесь некомфортно.
  3. Подбайте про відкриті частини тіла – в першу чергу, ніс, вуха та щоки. Якщо є можливість – використовуйте захисний крем, обов’язково носіть шапку та шарф. Зазвичай, до холоду також дуже чутливі пальці – тож подбайте про теплі та щільні шкарпетки та рукавички.
  4. Надмірна фізична активність на морозі не завжди буде корисною. Від активних рухів людина впріває, і потім волога, охолоджуючись, заподіює додаткового дискомфорту. А, наприклад, швидкий біг на морозі призводить до активного вдихання холодного повітря, що може призвести до застудних захворювань. Хоча зовсім відмовитись від руханки – теж поганий варіант. Найкращий спосіб зігрітися – пострибати на місці, зробити кілька рвучких рухів руками, потерти долоні одна об іншу.
  5. І не забувайте про укладання договорів страхування від нещасного випадку в компанії «Перша». Подробиці – у наших регіональних представників.
Також ви можете стежити за нашими новинами в офіційному телеграм каналі Страхової Компанії "Перша"

Читайте ще:
5 фактів, які вам потрібно знати про електронні лікарняні листки.
5 фактів, які вам потрібно знати про електронні лікарняні листки.
event_note
7.04.2021
Міністерство охорони здоров’я України анонсує найближчим часом впровадження
З 20 серпня українські COVID-сертифікати будуть визнаватися в ЄС
З 20 серпня українські COVID-сертифікати будуть визнаватися в ЄС
event_note
27.08.2021
COVID-сертифікати, видані Україною, будуть прийматися для поїздок до країн Європейського
5 найбільш популярних видів літнього відпочинку.
5 найбільш популярних видів літнього відпочинку.
event_note
3.12.2020
Оскільки поїздки до улюблених курортів доводиться відкладати до кращих часів, варто звернути увагу на види
Не знаєте яку страховку вибрати?
Людмила Коломієць
Людмила Коломієць
Експерт зі страхування
м. Київ