https://mobirise.com/

«GREEN CARD +» - пряме врегулювання збитків по ДТП, які сталися за кордоном

Унікальна пропозиція для українського страхового ринку!

Програма «GREEN CARD +» передбачає виплату страхового відшкодування за шкоду внаслідок ДТП, заподіяну страхувальнику – громадянину / підприємству України поза межами України.

Фактично, «GREEN CARD +» є аналогом опції «Пряме врегулювання» для договорів страхування «Зелена карта».

При незначних пошкодженнях автомобіля, ви оперативно отримуєте відшкодування збитків від СК «ПЕРША», яка надалі бере на себе всі питання, пов’язані з врегулюванням збитку винуватцем ДТП.

Договір «GREEN CARD +» укладається і оплачується одночасно з договором «Зелена карта»; дати його початку і закінчення співпадають з датами початку і закінчення відповідного договору «Зелена карта».

Страхування здійснюється без опису та огляду автомобіля, а також без складання заяви на страхування. Ліміт страхової суми за договором страхування – 100 тисяч грн., страхова сума агрегатна (зменшується при здійсненні виплати на суму здійсненої виплати).

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Оперативне отримання страхового відшкодування від СК «ПЕРША»!
  • Співробітники СК «ПЕРША» цілодобово готові надати кваліфіковані та вичерпні консультації щодо ваших дій при ДТП українською або російською мовою!
  • Вам нема потреби спілкуватися з іноземною страховою компанією і брати участь в судових процесах за кордоном!
  • Вам не потрібно витрачати кошти на телефонні розмови в роумінгу, послуги перекладача та адвоката, поїздки в іноземну страхову компанію чи в суд!
  • Ви не втрачаєте кошти на конвертацію і зняття готівки при переказах з-за кордону!

Договір страхування укладається щодо легкових та вантажних автомобілів:

  • Не старших 15 років
  • Які не перебувають у заставі

Механізм отримання виплати за договором «GREEN CARD +»:

- Страхувальник повідомляє СК «ПЕРША» про ДТП і отримує необхідні інструкції про подальші дії – українською або російською мовою.

- Страхувальник здійснює фотофіксацію: свідоцтва про реєстрацію ТЗ всіх інших учасників події; водійських посвідчень всіх інших учасників події; полісів обов’язкового страхування відповідальності автовласника всіх інших учасників події; місця події (що дозволяє оцінити обставини та масштаби події); номерних знаків ТЗ всіх інших учасників події; пошкоджень, заподіяних застрахованому ТЗ та транспортним засобам інших учасників події.

- Страхувальник викликає представників поліції для фіксації ДТП, і отримує необхідні документи (за необхідності – консультуючись з диспетчером СК «ПЕРША»).

- Після повернення в Україну Страхувальник  звертається до представництва СК «ПЕРША» в своєму регіоні з заявою про виплату, надає документи, що підтверджують факт настання страхової події та її наслідки – і оперативно отримує страхове відшкодування.

- Всі подальші дії для отримання страхового відшкодування, включаючи контакти з Моторним бюро відповідної країни, візьме на себе СК «ПЕРША».

Loading...