Mobirise Web Builder

05-04-2019
СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА БІЛЬШЕ 200 ТИСЯЧ ГРН ЗА ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН

СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА  БІЛЬШЕ 200 ТИСЯЧ ГРН ЗА ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН


           62-річний український священик вирушив у паломницьку подорож до Ізраїлю. Перед мандрівкою він, як і вся група паломників, придбав Договір добровільного комплексного страхування подорожуючих за кордон від Страховой компанії «ПЕРША».

         На екскурсії в  одній з Єрусалимських церков, стався нещасний випадок. Український священик впав із високих сходів обличчям вниз.

         До лікарні ім. Хадаса Ейн-Карем застрахований був доставлений у непритомному стані. Лікарі в першу чергу забезпечили йому штучну вентиляцію легенів і провели ряд досліджень. Діагноз – закритий перелом виличної кістки, травма верхньої щелепи, численні забої.

         Постраждалий два дні провів у реанімаційному відділенні і, при покращенні стану, був переведений у відділення травматології.

         Загальна сума страхового відшкодування склала 235 704,0 грн. Гроші виплачені в повному обсязі.


         Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, член Ліги Страхових організацій.

 

Loading...