Mobirise Web Builder

28-03-2019
СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА БІЛЬШЕ 400 ТИСЯЧ ГРН ЗА ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН

СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА  БІЛЬШЕ 400 ТИСЯЧ ГРН ЗА ДОГОВОРОМ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН


63-річна жінка вирушила на заробітки у Польщу. Збираючись на чужину, жінка придбала Договір добровільного комплексного страхування подорожуючих за кордон від Страховой компанії «ПЕРША», що, зрештою, і врятувало їй життя.

         Відчувши розлади здоров’я, жінка не відразу звернулась по допомогу і в результаті опинилась у відділенні реанімації та інтенсивної терапії у непритомному стані. Польські медики їй діагностували ускладнену двобічну пневмонію і симптоми вірусної інфекції.

         В польській клініці захворілій жінці надали всю необхідну допомогу, медикаментозне лікування. Пацієнтка стала самостійно дихати, прийшла до свідомості. Коли стан жінки стабілізувався,  за допомогою Страхової компанії «ПЕРША» її було транспортовано реанімобілем із кисневою підтримкою до Тернопільської клініки.

         Загальна сума страхового відшкодування склала 406 951,5 грн. Гроші виплачені в повному обсязі.

 


               Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національний страховик книжок міжнародних дорожніх перевезень (МДП), член Ліги Страхових організацій.

 

Loading...