Mobirise Web Builder

07-11-2018
СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА ЗА ДОГОВОРОМ КАСКО 107 ТИС ГРН

Страхова компанія «Перша» виплатила за договором добровільного комплексного страхування наземного транспорту (КАСКО) 107 тис грн за пошкоджений легковий автомобіль CHEVROLET Captiva.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на перехресті вулиць Соборної і Шалімова в селищі Софіївська Борщагівка на Київщині.

Під час виїзду з другорядної дороги на головну, водій застрахованого транспортного засобу CHEVROLET Captiva  не надав перевагу в русі автомобілю HONDA Jazz, що рухався по головній дорозі, внаслідок чого автомобілі зіткнулись.

В застрахованому за договором КАСКО CHEVROLET Captiva права сторона (крила, колеса, двері, фари тощо) зазнали значних пошкоджень.

Страхова компанія «Перша» виплатила всі збитки на відновлення автомобіля.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національний страховик книжок міжнародних дорожніх перевезень (МДП), член Ліги Страхових організацій України.

Loading...