Mobirise Web Builder

24-09-2018
СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША» ЗДОБУЛА ПОЧЕСНУ НАГОРОДУ «ЗІРКА ЯКОСТІ»
Згідно ранжирування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості»,  звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» отримує підприємство за незмінно високу якість і досягнення  в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Напередодні своєї чергової річниці, Страхова компанія «ПЕРША» отримала почесну нагороду «Зірка Якості».

Показником для вибору переможця номінації є визначення справжніх лідерів в сфері послуг на страховому ринку країни.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактора в ухваленні рішення.

Співорганізаторами Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості» є Комітет Економічного Розвитку і Колегія з'їзду - це 2 всесвітньо відомі, незалежні бізнес-об'єднання і дослідницькі організації, що працюють в громадських інтересах та надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення найбільш актуальних на сьогодні питань.

Це єдина в Україні система - неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (2017 рік) серед всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Loading...