Mobirise Web Builder

27-09-2017
СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША» ЗАПУСТИЛА НОВИЙ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Свій день народження Страхова компанія «Перша» відзначила двома подіями: напередодні, 22 вересня, колектив СК «Перша» в різних регіонах країни здав кров для поранених воїнів АТО (це стало доброю традицією від початку бойових дій на сході країни). Кожний працівник СК «Перша» здав 450 мл крові. Другою подією став запуск нового корпоративного сайту, який запрацював саме в день народження компанії – 24 вересня 2017 року.

Працювати із новою версією сайту стало значно простіше. Сайт адаптований під сучасні технології  і, завдячуючи адаптивному дизайну, він зручний для користування на будь-яких пристроях, підключених до Інтернету - телефоні, планшеті чи комп’ютері.

Зареєструвавшись на сайті, клієнт отримує свій особистий кабінет, де буде фіксуватись історія його страхових полісів, а також буде відображений етап розгляду справи по врегулюванню.

Ще одна зручна функція нового сайту – можливість замовити зворотній дзвінок потрібного фахівця СК «Перша», або через форму зворотнього зв’язку створити запит на страховий поліс.

Найприємніше те, що тепер  ми можемо надати нашим Клієнтам можливість придбати поліс туристичного страхування подорожуючих по Україні та за кордон, Зелену карту та поліс ОСАГО он-лайн. 

«На сьогоднішній день www.persha.ua по структурі та рівню контенту принципово відрізняється від самого себе чотирирічної давності, - сказала Генеральний директор Страхової компанії «Перша» Наталія Безбах. – Віяння часу та вимоги сучасності примушують нас модернізовувати процеси роботи, в тому числі, корпоративний сайт компанії, щоб наш Клієнт мав змогу швидко і в повному об’ємі  отримати страхову послугу».

 

Loading...