Mobirise Web Builder

16-01-2017
ЩИРО ВІТАЄМО ТОП-МЕНЕДЖЕРА СК «ПЕРША» ІРИНУ МАРКЕВИЧ

Щиро вітаємо ТОП-менеджера СК «Перша» Ірину Маркевич  із заслуженою нагородою – «Королева фінансового успіху – 2016»

Наприкінці  2016 року в Концерт холі MonteRay Видавничий дім «Україна Бізнес» провів урочисту церемонію нагородження переможниць Третього Міжнародного конкурсу «Королева фінансового успіху-2016».

Серед переможниць – заступник Генерального директора Страхової компанії «Перша» Ірина Маркевич.

Президент ЛСОУ Олександр Філонюк та член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов разом із директором Видавничого дому Михайлом Степановим нагородили переможниць ексклюзивними призами та цінними подарунками від спонсорів та партнерів проекту.

Олександр Філонюк привітав учасниць та переможниць проекту, побажав їм подальшого здійснення професійних та особистих планів і зазначив, що сьогодні успіх багатьох компаній фінансового ринку тримається на жінках, їх професійних знаннях, ініціативі, інтуїції та вірі у майбутнє України.

Приймаючи нагороду, Ірина Маркевич, зокрема, сказала: «Страхування - напевно, одна з найперспективніших і швидко зростаючих на сьогоднішній день галузей бізнесу. За рахунок швидкої динаміки розвитку страхового ринку в цілому і нашої компанії зокрема, є прекрасна можливість для планування, саморозвитку і руху».

Організовуючи цей конкурс, видавничий дім «Україна Бізнес» намагається популяризувати успішних менеджерів-жінок, які працюють на фінансових ринках і досягають професійних здобутків серед перших осіб, акціонерів, засновників фінансових установ, провідних фахівців, топ-менеджерів державних і приватних компаній.

 

Loading...